Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4   další »

OK, díky za info.
Už aby byla nová verze, potřebuju nějaké úpravy a nechce se mi to vymýšlet dvakrát.

Ahoj všem, prosím poraďte. Mám na webu dvě "knihy" jednu mám nastavenu jako neveřejnou s přístupem 100. Přesto když se běžný uživatel prohlíží veřejnou knihu, klikne na registrovaného uživatele, objeví se jeho profil. Přes odkaz příspěvků se dostane na příspěvky od tohoto uživatele, ale objeví se příspěvky z obou knih.
Je to takto v pořádku? Nebo mám někde něco špatně.
Díky všem za rady.

Ahoj všem, neřešil někdo vložení výstupu z IP kamery na web? Poradíte? Jedná se o kameru Hikvision, výstup v HD kvalitě je protokolem RTSP. Nedaří se mi něco vymyslet, zatím to leze pouze odkazem.Díky za rady.

Díky všem za informace.

Provozujeme na stávajícím systému stránky školky a byl vydán nějaký zákon o přístupnosti, nevím přesně co vše je potřeba prověřit. (Zákon č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek...) naštěstí je čas na změnu, ale nerad bych předělával i starou šablonu.
Neví někdo, zda nový systém bude splňovat zákon?

Díky to je ono, jak jednoduché.

Pomohl by mi někdo upravit zobrazení menu na stránce http://pesinky.mslanecka.cz/ Potřeboval bych aby po najetí myši na odkaz "třídy" se rozrolovalo pod odkazem a ne na začátku stránky.
Zkoušel jsem to všelijak,ale nedaří se mi, asi na to mé malé znalosti už nestačí.
Díky za pomoc

Díky za radu, tak jsem dal styl nakonec každé tabulce přímo na stránce. Nějak jsem nedokázal rozlišit v layout tabulku systémovou a tabulku mnou vytvořenou.

Tak ještě jedna otázka. Vytvořil jsem si styl tabulky na stránce (okraj,zarovnání,barva rámečku atd.) ale bohužel mi to upravuje i systémové tabulky. Jde to nějak zakázat, nebo změnit?

Ne jsem kretén. Kopíroval jsem obsah webu z jiné stránky a mám definovanou šířku přímo u konkrétní tabulky. 6
Díky za snahu.

Poradí mi někdo jak rozšířit tabulku, kterou jsem vložil do obsahu stránky? V layout jsem šířku zadal, ale ta se nepoužije protože element.style má šířku menší a nevím kde jej přepsat?

Nezkoušel to někdo vymyslet? Docela by se mi to nyní hodilo.

Tak to musíš přejít na nejnovější verzi a pak stačí jen trochu hledat, je to o pár příspěvků níž. To je pořát dokola 6
http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=12851&page=2#post-17899
http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=9075&page=1#post-9100

Prosím jvala jestli by nemohl upravit i svůj modul na fotogalerii. Nějak mi po přechodu na novou verzi systému nejde. Pokud není chyba někde u mě?

To byl ten problém, já nahrávám přes FTP, nenapadlo mě,že používají starý IE.Díky za radu


Strana:  1 2 3 4   další »