Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »

Ukázky vypadají pěkně 1

Díky CX, pohraju si s tím. A ano, styly sloučím do složky Resources (minimálně u sebe).

Děkuju CX, budu rád. 1 A, pokud máš, přihoď mi stabilní adresu, nebo i v budoucnu pro Minimalize, budu to propagovat ve footru a v odkazech.

Díky CX za info. Tento Minimalize motiv je taky pěknej, ale je už jinej, než shadows. Měl bys vydat pak oba dva. Já použil a upravil shadows asi mám pocit pětku verzi, co jsi dělal. Friends of Sunlight CMS má budoucnost, tam se s Jirkou domluv, to má význam. Jinak na uplatnění se můžeš podívat u mě na webu eranova.cz. Ale předělal jsem si tam pár věcí. A předělám ještě. Jede to na prvotní verzi z GITu. Nejnovější to nepodporuje, ale už jsem na localu začal upravovat jak Tvůj motiv, tak i svý HCM atd.

Shiro, díky za odkaz původní konverzace.

Ahoj CX, protože diskuse k betě byla smazaná, nebo ukrytá, máš někde ještě odkaz na stažení vývojových verzí Tvého Shadow templátu? Já mam dvojku a trojku, ale mám pocit, že jsi jich udělal pět? Už si nejsem jistej. Používám Tvůj motiv a zajímají mě změny, které jsi tam dělal. A možná ..., chybí mi ve Friends of Sunlight CMS. Taky jsi udělal kus práce.

Funguje přímo v daném tématu fora, topic? se to jmenuje? Ale v seznamu danných for to nefunguje. A tam to je žádoucí.. Kde ještě to má fungovat, co myslíš Těmi moduly? (asi vím, ale není Dokumentace)

Ale asi předbíhám. Ono, přeci jenom není ještě sepsána dokumentace. Ty Pavle, protože je to stále nevydané, ale i tak už se o to zajímáme, mohu nějak pomoct? I jen tím, že napíšu nějaký návod, něco co máš zde pro sedmičku. Takové to, tak se má chovat tento HCM, tak tento modul. Samozřejmě s tím, že to budu vědět a dokáži to napsat z vlastní zkušennosti. Ale tím, že tu osmu zkoumám, už jsem něco pochytil. Tak, kdybys o to stál, pomůžu.

1 Jirko, vím o něm. A i jsem se chtěl inspirovat tímto pluginem. Díky. A budu rád. Dělám toho nyní moc najednou. nemyslím jen Sunlight. *usmál se*

Ježiš, néé všude ... Ani drobeček není dobrej všude. Já to zatím řeším natvrdo kodem. Ale uvažuji nad tím, že bych na to zkusil napsat něco, nejakej HCM, nebo ten plugin. Aby to bylo konfigurovatelný. Ale zatím backlink nefunguje vůbec. Respektive funguje pouze v nastavení uživatelskýho účtu. Ale jinde nikoliv.

Pavle, Backlink by se hodil. Momentálně nefunguje.

První dvě vysvětleno a pochopeno
Backlink ovšem nefunfuje například v tom foru, co jsem Ti posílal. Nadřazená stránka je sekce a pod ní forum. Zde to nechce zobrazovat. Takže to zřejmě funguje jen u skupiny. Jak se domnívám.

Ahoj, mám tři otázky. jednak, co je to heading? Na to jsem nepřišel.
Pak jak funguje breadcrumbs a backlink. Když použiji breadcrumbs nad content, zobrazuje to na všech stránkách, ale například u nastavení profilu uživatele to dává jako rodičovskou stránku Nastavení. Myslel jsem, že by mělo odkazovat na home stránku webu.
Když použiji backlink nad obsahem (content), nefunguje vůbec. Zatím si to dávám ručně přímo, ale to není nejlepší řešení.

Aha. Tak pokud mohu mít postřeh pro použití u discordu, bylo by fajn ho mít i pro sekci. Ale jak jsem psal, ono možná by to bylo lepší, na volbu. Ne vždy je to dobrý v sekci mít. Proto jsem přemýšlel si napsat něco, co by tu variabilitu pomohlo uskutečnit. Dík za info.

Ahoj Pavle a Jirko jak je řešený RSS v osmičce? Ptám se jako laik. RSS tahá informace z databáze, ale když bych zkusil napsat HCM modul, který by se dal umístiti kam koliv, šlo by to? Jde mi oto, že používám RSS pro napojení na discord. Ale například Bot MonitoRSS v základní verzi umožní pouze 5 připojení. To znamená potíže. Tak jsem si říkal, zda by nešlo udělat něco, co bych vložil do sekce, kterou by to načetlo pak jako RSS pro diskord. Zatím zadávám ručně přímé odkazy, ale to není dobrý. Chtěl bych vlastně udělat variabilní napojení RSS, dát ho kam já chci. Půjde to? Snažím se pochopit, jak to funguje.

Zajímavý. Sice to asi málokdo využije, ale použít se to dá. ten openseadragon je ještě zajímavější.

Zajímavej projekt Alterro. Předpokládám, že je to na bázi Drd. 1


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další »