Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 54

Toto se zde již jednou neúspěšně řešilo http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=20996, já to bohužel nejsem schopný opravit.

@Marcel:
Inzerce a jiná rozšíření, kde se nějakým způsobem pracuje s osobními údaji v plánu aktuálně nemám. Vydání nové verze, záleží na výsledku testování a následně pak na Shirovi.

@onda:
Žádná současná rozšíření nejsou kompatibilní s novou verzí, některé věci bude nyní řešit sám systém. Jiné bude potřeba opět doprogramovat / přepsat stávající pluginy.

AjaxFileManager nepoužívám, tak nevím, do budoucna bych s ním moc nepočítal. Našel jsem zde v diskusi toto http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=20151 nevím zda to bude k něčemu.

Ještě bude potřeba změnit adresu webu, buď v administraci nebo pak přímo v tabulce sunlight_settings tuším že jde o řádek "url"

To je celkem chyba. No tak v tom případě si v uvedeném souboru, na řádku 90 oprav to D na \ Víc ti s tím asi nepomůžu... Otázkou je kde, co a proč máš překopané.

Souhlasím, jak říkám je to staré řešení, než byla vydána verze 7.5.4.

Kontroloval jsem zálohu u sebe a musím se ti omluvit. Opravdu to není tvá vina, tento překlep tam mám taky. Pamatuji si, že jsem to vytvářel před vydáním SL 7.5.4, která již práci s MySQLi má. Pokud nemáš úpravy v systému, což bys neměl tak bude stačit jen aktualizovat systém.

1. Proč jsi neaktualizoval systém na verzi 7.5.4 a 7.5.5? Tam to je vyřešeno systémově.
2. Verze 7.5.3 NEMÁ samostatně oddělenou databázovou třídu.
3. DRuntimeException mělo by tam být určitě zpětné lomítko \RuntimeExceprion

Základní pravidlo: Nevrtat se v systémových souborech.

Možná zkusit v nastavení FilleZilly přepnout na pasivní mod, je možné že to koliduje s firewallem / antivirem.

O jaký jde hosting?

To dělá během přenosu nebo v nečinnosti?

Můj osobní názor je, že to není úplně ošklivé, ale designově to je tak rok 2003. Trochu moc barevné a takové masivní, třeba menu nad hlavičkou i když to mi tam nevadí tolik jako ty masivní nadpisy mezi hlavičkou a obsahem. Zkus předělat patičku, přihlašovací formulář je tam na nic, lépe by bylo pokud by byl zakomponován třeba do hlavičky nebo pouze odkaz někde nahoře s odkazem na modul login. Výpisy článků nejsou úplně mimo, mohli by tam být. Ale co mi přijde úchylný (nemám pro to jiný slovo, promiň) tak je ten copyright přes 1/3 obsahu patičky, ano dej si tam nějaký podpis, ale DECENTNÍ.
Takže jsem ti vlastně zkritizoval 2/3 patičky, zkus to odlehčit...

A co mi vadí hodně, tak jsou kulaté rohy za každou cenu
img
https://ctrlv.cz/shots/2018/08/20/qhAO.png

V administraci je pouze možnost povolit uživatelům měnit uživatelské jméno, standardně to mají povolené jen administrátoři. Zobrazované jméno by mělo jím měnit vždy, tedy pokud to neovlivnil nějaký plugin. Jako třeba tento http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=21159

V tuto chvíli jsou registrace pozastaveny, kvůli GDPR a udělování souhlasů k uchovávání emailu a IP. Vyřeší to nová verze systému, snad již v dohledné době.

Omlouvám se, špatně jsem si přečetl dotaz. Přečetl jsem si "nezobrazovat" místo "nezobrazují",
Informace o článcích zobrazují jen kategorie, rozcestník zobrazuje pouze počet článků (číslo), které kategorie obsahuje.

Pokud je hlavní stránka kategorie, pak se je potřeba v editaci odtrhnout zaškrtnuté informace. A pokud je ten výpis pomocí HCM pak je potřeba se řídit tímto http://sunlight.shira.cz/dokumentace/hcm#m11


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 54