Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 68

Promiňte, jestli vám připadne, že jsem hloupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky. Ale nemyslím si, že by dávalo smysl číst konverzaci odspodu. Různé komunikátory/messangery taky nedávají nové zprávy nahoru. Emailová konverzace se taky řadí sestupně. Nehledě například na proměnlivost stránkování, kdy příspěvek ze strany jedna po pár příspěvcích posune na další stránku. Takže jaká specifikace Sunlightu prosím?

http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=18080
http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=20272&page=1#post-20278

Jednak zde není otázka, na kterou by se dalo odpovědět. Druhak nenajde, protože boxy se jako HCM vypsat nedají.

V současné verzi systému to bohužel nejde, připravovaná verze 8.0 to již má zpracované.

Přečíst: Jak správně pokládat dotazy [DŮLEŽITÉ] 10

Nechci tě zklamat, ale ten web už dlouho nefunguje a fungovat asi nebude. Obsah na tom webu býval tak před 10 roky, dnes by šlo udělat plno věcí jinak a lépe...

Co bys přesně potřeboval?

V nové řadě došlo k několika výrazným změnám, které nejsou úplně kompatibilní se sedmou řadou. Ale tuším, že konkrétně u HCM modulů se Shira snažil o zpětně kompatibilní zápisy.

Zkus nový formát
typ,počet,perex,info,kategorie
[hcm]articles,(new|readnum|rating|random|read|rated|commented|most-comments),[pocet],(perex|no-perex|perex-image),(true|false),[kategorie][/hcm]
[hcm]articles,"new",6,"perex-image",false,2[/hcm]

Odstranila daný archiv? Nevím co si pod tím představit, po instalaci se má odstranit adresář install.

Řešením by mohlo být znovu nahrát soubory systému na FTP. Je možné že se nějaký nepřenesl kompletně, doporučuji program FileZilla a přenášet v binárním režimu

http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=21781&page=1#post-21782

A případné problémy samozřejmě hlásit můžeš. Osobně si myslím, že otestováno je SKORO vše, drobnosti na které si člověk nevzpomene ani při testování se ukáží při ostrém provozu. Já mám na BETA verzi rozjeté tři projekty, kde se chyby ladily a opravovaly. V současnosti kdy řádí ten moribundus, určitě Shira pracuje z domova a nemyslím si, že by po osmi hodinách programování do práce ještě další tři hodiny dělal na Sunlightu.

Mě v repozitáři visí ještě jedna úprava modulu fman - stažení označených souborů jako ZIP. To bude asi jedna z posledních věcí + kompatibilita s mezitím nově vydanými verzemi PHP, co se zanesou před vydáním.

Určitě by to šlo nějak napsat, popřemýšlím nad tím pro budoucí verzi 8. Snad vydání bude brzy. Pro současnou verzi to, ale já osobně dělat určitě nebudu.

Změny v certifikátech a DNS záznamech mohou trvat i kolem hodiny. Možná by stálo za to obrátit se na jejich podporu, myslím si že problém nebude na straně systému.

Podle toho jejich návodu o taky sedí? http://wiki.svethostingu.cz/Https

Ve většině případů se kterými jsem se setkal, stačilo použít vygenerovaný .htaccess, který se jen lehce upravil tak jak píše jval

Doporučuji update na aktuální verzi, jednak má řešeny věci jako je kompatibilita s novějšími verzemi PHP a pak i všechny pluginy jsou psané pro aktuální verzi.

Je lepší si upravit například plugin ProfilePlus, než se vrtat v systému, blbě se to pak hledá...

Napadá mě jedna věc, WEDOS pro přístup skriptů do databáze používá dva různé mysql "uživatele", je třeba do configu napsat ten "administrátorský".

V mailu to bývá zpravidla zapsáné takto
Uživatel pro správu databáze (má plná přístupová práva):
Jméno: a127145_blabla
Heslo: j5p9KtWu


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 68