Příspěvky uživatele


< návrat zpět

mohu template odzkoušet? salab at email.cz

bootstrap využívám jen protože jej znám a je to css framework s responsivitou. Může to být na čemkoli.

To je opravdu luxusní vzhled Sadmane, dobrá práce! Zajímalo by mne kam všude sáhnout, aby se dal takový vzhled do SL naimplementovat.

mé snažení zatím uvízlo na http://recepty.salab.cz/

Ahoj, vracím se po letech zpět k Sunlight a dělám na něm několik webů a vážně mi chybí responsivní šablona, tak jsem sestavil http://boot.salab.cz/

Máte zájem na tom se mnou spolupracovat a pomoct mi?

http://boot.salab.cz/template.zip

Tak jsme přišli na chybu.

Cavare měl v kořenovém adresáři soubory free HTML šablony, která mu přebíjela index patřící SunLight :-)

206 963 906

Žádný index.html není 2

Aha, takhle. Ok

Můžu ti udělat video návod. Buď mi dej admin přihlašovací údaje, nebo mi udělej samostatný účet s admin právy. + adresu k webu.

Tak od Wedosu jsi dostal jak údaje k FTP tak i k automaticky vytvořené databázi.
umíš se napojit na FTP? Pokud ano, tak tam do složky "www" překopíruješ obsah souboru sunlightcms_750_STABLE2_prod_installer.zip

Pak v prohlížeči otevřeš svoji stránku a vyplníš pole pro instalaci databáze. Login, heslo, název databáze a server přepíšeš z emailu a prefix buď necháš předvyplněný nebo si tam cokoliv napíšeš, třeba "web". Dokončíš instalaci a je to.

jako nainstalovat to? Pokud svolíš, tak ti to udělám.

Pro bezproblémový chod by měl server podporovat:
PHP verze 4.3.3 nebo novější
MySQL verze 4.1.x nebo novější

bez toho to prostě nejde, bez toho nejede žádný CMS. Budeš muset změnit poskytovatele hostingu.

Nejde mi to vložit do perexu, převede to HCM na normální text a když kód vložím do obsahu, tak se HCM vypíše úplně nazačátek zdrojového kódu stránky.

Kód jsem ještě nezkoušel, hned zítra to testnu, díky moc. Asi jsem se blbě vyjádřil, tak to zjednoduším: Do výpisu článků tedy perexu chci umístit do obrázku odkaz a v otevřeném článku chci odkaz skrýt, protože tou adresou odkazu bude odkaz na plný článek.

Zdravím, už se to tu určitě řešilo, ale snad mi prominete. Jde dát do Perexu obrázek s odkazem tak, aby už v celém článku odkaz nebyl? Chci umístit do odkazu obrázku link na článek, ale je hloupý, aby byl i v otevřeném tedy v čteném článku.
Díky