< návrat zpět

Diskuse


Téma: Tiny Browser vs. Ajax rss

Zaslal/a 4.2.2011 15:29

Zdravíčko. Potřeboval bych poradit, chtěl bych nahradit tinybrowser za ajaxfilemanager, ale nějak se mi to nedaří. Tak doufám že někdo z Vás už stím má zkušenost a poradí. Důvodem je, že na Endora.cz tinybrowser nefunguje tak jak má (asi kvůli té reklamě) a mám otestované, že ajax tam jede v pořádku. Díky 1

Zaslat odpověď >

#010687
Endora je sam o sobe zvlastni hosting. Doporucuji jiny. To ze nejde TinyBrowser je chyba v hostingu (nekdo si stezoval ze tam nejde i prevod clanku do PDF co jsem psal).
#010691
http://www.janvalentik.cz/upravy-a-patche-pro-sunlight-cms.p14.html
Stáhnout ajaxfilemanager a rozbalit do slozky admin/modules.
A před tím vším samozřejmě zálohovat.
#010695
Díky po pár úpravách jsem to rozjel v verzi XXL 10 . Chviličku mi to trvalo, ale funguje... Jenom mi při Uploadu v Ajac manageru vyskočí tato hláška a netuším co by to mohlo být " SyntaxError: Unexpected token< " , ale soubor po refresh je tam kde má být.... Díky za případnou odpověď zdali je to opět Endorou nebo někde chyba...
#010696
To snad neni mozny, ja si to rozbehl v XXL a pak kdyz jsem si uvedomil, ze dotaz je polozen tady, tak jsem to jeste predelaval pro SL.
Tu hlasku mi to hazelo taky. Ber to tak ze ten filemanager neni finalni verze, takze muze mit bugy.

Kazdopadne jestli tady ve frou se jeste nekdo bude na neco ptat a pak teprve z nej vyleze ze pouziva XXL, tak ho budu ignorovat, protoze jsem se s tim patlel 2x.
#010699
Promiň vůbec jsem si to neuvědomil.... A jinak díky za info a pro příště si to budu pamatovat 5