< návrat zpět

Diskuse


Téma: Vysouvací menu rss

Zaslal/a 25.3.2011 13:18

Tady v diskuzi jsem se dočetla, že lze v SL mít i vysouvací menu, dokonce tak, že by mohlo fungovat i v administraci. "...jedná se o úpravu souboru "functions-template.php" " http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=8905 Jen nějak z toho souboru netuším, co přesně tam změnit nebo přidat 4
Dalo by se tu použít i toto ? http://greengeckodesign.com/projects/MenuMatic/examples/vertical/index.htm
Normálně (když nemám red.systém) to rozchodim i upravim, ale tady nevím, kam hrábnout ...

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#011033
Myslím že v administraci pro vysouvací menu není jediný důvod a to kteé tady navrhuješ je postavené na mootools a pokud vím, tak ve verzi 7.4.3 mootools nahradilo jquery.
#011034
Aha dobře, nemyslela jsem, aby se to vysouvalo v administraci, ale aby tam třeba pak šly přidávat další položky (přes admin). Ale zase to není tak nutné, spíš aby nějaké takové podobné menu fungovalo na stránkách, ale nevím, kde v tomhle systému mám přidat nebo co změnit ... asi tak 1
#011035
Já to mám na http://ocnivady.cz psané v template.php ručně. Je to asi jediný způsob, jak toho dosáhnout.
#011036
Aha, alespoň tak. A to tam máš ručně celé menu, že ? 1
#011041
Jojo, mam to napsany jako HCM modul: http://upload.smetka.net/files/sl_menu.jpg. I u velkého webu se to dá psát ručně, nevidím v tom problém.
#011051
Smety no fuj. Proč _parseHCM, když můžeš rovnou použít _linkRoot()
#011590
jde to i jednoduše malou úpravou CSS, já si jen do system.css přisal třídu, nastyloval a v funcions-template.php nastavil pro menu tu svou třídu. Mám tak horizontální vysouvací menu, které se řídí administrací.
#020214
Dobrý den, prosím mohl by mi někdo poradit jak aplikovat toto vysouvací menu http://kod.djpw.cz/cixb do SL ? Nedokážu si poradit stěma třídama co vytvoří SL pro dropdown-menu.
#020215
Nevím kde je problém, po nakopírování css z příkladu se rozcestníky v menu rozbalují.. Samozřejmě je nutné to v administraci zakliknout
rozbalit v menu
#020216
Nakonec sem to vyřešil stylem, pokus-omyl. Chyba byla si v základím menu ktere sem pzicoval pomoci table-cell. Proto se mi vysouvací položky zobrazovali rozhozeně.

Strana:  1 2   další »