< návrat zpět

Diskuse


Téma: Způsob vkládání článků rss

Zaslal/a 10.2.2012 19:47

Zdravím, mám 2 dotazy, snad je nějak dobře vysvětlím.
První je spíš problém, se kterým si nemůžu poradit. Nyní se nově u článků mohou zobrazovat v perexu obrázky, nastavení jejich velikosti je v "nastavení systému". Jenže ať tam zadám jakoukoli hodnotu, obrázky jsou stále stejně malé, viz.
http://www.thanquol.php5.cz/clanky-zkusebni
Projížděl jsem tady forum a zjistil jsem, že po zadání nových hodnot v nastavení systému se musí obrázek znova nahrát. To jsem udělal, ale velikost se nijak nezměnila.

Další dotaz je na vkládání článků. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné vkládat články přes nějaký formulář, nebo hcm modul. Chtěl bych, aby uživatelé mohli přidávat články, ale aby je od toho neodrazovala administrace (nějaký formulář, pro běžné uživatele jednodušší než v administraci, by byl ideální).
Za odpovědi budu vděčný.

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2 3   další »
#014038
1) volba v administraci určuje velikost ve které je obrázek ULOŽEN.. rozměry zobrazování řeší max-width v CSS motivu.
2) je to možné, když si to naprogramuješ... good luck
#014039
Super, tak už je po prvním problému 1
Když píšeš good luck, tak to asi nebude nic lehkýho...předpokládám správně? Já s php téměř neumim, tak nevim, jestli bych to podle různejch návodů dokázal nějak sesmolit. Vesměs by mi stačily asi 3 položky ve formuláři, ale to asi na obtížnost nemá moc vliv.
#014040
no existoval HCM publikuj (neoficiální), jen si ho tedy pamatuju ve starších verzích, zkusit pohledat a mrknout pro inspiraci na kód se tam používal...
#014042
Díky za tip, ten HCM jsem našel, je to přesně to, co potřebuji, jenže při odeslání článku mi to vyhodí error.
Chyba serveru
Při načítání adresy http://www.thanquol.php5.cz/pridat-obrazek narazily stránky na chybu. Na této adrese možná právě probíhá údržba stránek, nebo jsou stránky chybně nakonfigurovány.
Zde je pár návrhů:
Znovu načíst tuto stránku později.
Chyba protokolu HTTP 500 (Internal Server Error): Při pokusu o splnění požadavku došlo na serveru k neočekávané situaci.

Tak nevím, čím by to mohlo být. Jo a ještě jsem se chtěl zeptat, jak by tam bylo možné dostat nahrávání obrázků do perexu.
Tady je samotný soubor
http://labs.studioart.cz/upload/sl/moduly/publikuj.zip (našel jsem to v nějakém topicu, uploadoval to Landsman)
#014057
Pro novou verzi by bylo potřeba modul výrazně upravit.
#014059
já taky nepsal modul použít, ale inspirovat se kódem :-) ten modul byl pro starší verzi, ale myslel jsem, že tam budou jen dílčí změny, pokud jval píše výrazné, tak to bude složitější
#014060
Hm, tak to pro mě bude problém. V php se neorientuju, jsem rád, když opravím nějaký parametr. Byl by někdo takový dobrák a aktualizoval to? I když nevím, komu by se do toho chtělo no...
#014065
No dobře tak zase až tak výrazně ne. Ale upravit by potřeboval. 5
#014067
Sám jej teď budu potřebovat. O víkendu to otestuji, zkusím upravit a dám vědět.
#014068
Super, to bych byl moc rád. 1

Strana:  1 2 3   další »