< návrat zpět

Diskuse


Téma: Rozbalovacie menu rss

Zaslal/a 18.2.2012 13:23

asi zbytočná otázka, ale neviem ako spravím menu (v administrácií - Správa obsahu), ktoré by sa rozbalilo po kliknutí (znovunačítanie stránky) alebo po nabehnutí myšou, dá sa to vôbec v administrácií niekde spraviť? 4

Díky

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#014108
Po najetí myší, stačí jednoduchá práce s nastylováním v CSS, už se to tu řešilo několikrát. Co se týče toho kliknutí, zatím tu nějaké jednoduché řešení nepadlo (padlo tu o využití javascriptového menu), ale to znovunačtení (či změna stylu, při otevření konkrétní stránky - rozcestníku,) by se jako řešení dalo také použít
#014109
ok, to rozbalovanie v CSS by som si aj vedel spraviť, ale jak to spravím v Administrácií? Pridám sekcie alebo jako?
#014110
přes rozcestník a do něj sekce apod.
#014111
aha, díky, som si nevšimol ten rozcestník 3
#014124
Já bych už pomalu uživil i nějakou rozbalovací strukturu v admin Správci obsahu. Těch kategorií, podkategorií, rozcestníků, fotogalerií... eh. Začínám se v tom ztrácet, má to skoro metr a půl... a to poslední článek má ID jen 377.
#014162
já bych si s dovolením také dovolil požádat o důkladnější nakopnutí s rozbalovacím menu (a mě stačí normálně, menu na stránkách).
Ve verzi 7.4.x mám několik fungujících templatů s rozbalovacím menu (svislým), bohužel pro verzi 7.5.x to nejsem zaprase schopen dát dohromady. Co se v tomhle změnilo? Když to fungovalo v předchozí verzi, proč ne teď?

Děkuji že neztrácíte čas machrováním stylu hledej, už se tu řešilo. Řešilo, ale nenašel jsem že by se dořešilo, resp. že by někdo vypsal řešení které funguje nezávisle na platformě. (řešení které nejede v IE je bohužel nepoužitelné)
#014164
Odpověď proč ti rozbalovací menu fungovalo a už nefunguje nalezneš zde:
http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=12742&page=1#post-12746
#014167
Děkuji za vysvětlení proč, hlavně bych ale potřeboval pomoci s tím jak.
Protože to už není záležitost pro BFU, jak toto docílit, aby menu fungovalo obdobně jako dříve.

Děkuji
#014168
ale odpověď byla také v tom příspěvku - buď přes CSS (pro zobrazení menu po najetí myší to jsou 2 řádky) a nebo přes javascript - těch je na webu k nalezení určitě velké množství a vybrat si musíš sám...
#014177
Tohle mi taky chybí, dříve to bylo přes nějaký JS v SL (kdo by si vzpoměl v jaké verzi to bylo a měl příp. vzhled pro starší, byl bych rád kdyby poslal na smetka@designflow.cz)

Strana:  1 2   další »