< návrat zpět

Diskuse


Téma: Emailový formulář rss

Zaslal/a 23.3.2012 12:18

Chci se zeptat, zda jste někdo testoval emailový formulář v aktuální verzi? Při odeslání zprávy se mi nezobrazí žádná hláška (například: "Email byl odeslán"; "Některý z údajů byl špatně zadán - zpráva nebyla odeslána") - formulář se po stisknutí "odeslat" vymaže a odesílatel není informován o tom, jestli odeslání proběhlo. Když je captcha kód zadán dobře, zpráva na daný email přijde, když je zadán špatně, zpráva nepřijde - problém je v tom, že díky absenci nějaké hlášky odesílatel neví, jestli captchu zadal správně a zda mail odešel.

Díky za odpovědi.

Zaslat odpověď >

#014500
Hlášky se mi normálně zobrazují.
Formulář se při chybě maže, to je pravda no.
#015658
mám stejnou zkušenost. Ve starší verzi mailový formulář hlášky zobrazoval, teď tam nejsou bohužel. E-mail se korektně odešle a formulář vymaže, ale nemáme info, co se vlastně stalo (zda odešel, neodešel, proč ne atd)
#020223
Zdravíčko, mám stejný problém i v aktuální verzi :) Email se sice odešle jen, když jsou všechny hodnoty vyplněné, takže co se funkčnosti týče tak paráda - ovšem žádné hlášky nevypisuje. Je možnost to nějak zprovoznit? :)
#020224
Funguje i v nejnovější verzi. Vypíše "Zpráva byla odeslána." Leda by nebyla funkční session / cookies, ale to by ses nedostal ani do administrace 1