< návrat zpět

Diskuse


Téma: Odkazy na další a předchozí článek v kategorii rss

Zaslal/a 16.1.2013 21:43

Zdravím, používám tento plugin (za který jvalovi děkuju, přesně to jsem potřeboval) http://sunlight.shira.cz/ke-stazeni/rozsireni/jv-article-nav ale mám menší probém.
1.odkazy na další a předchozí článek se zobrazují pouze pokud jsou zaplé komentáře, přitom je mám zobrazeny hned pod titulkem ('article.perex.before')
2. to asi není problém toho pluginu ale v nastylování mého webu, před odkazem na další článek je podtržená čára, prostě od poloviny, pokud by to bylo zarovnáno doleva tak by to nedělalo, viz. http://stifbook.cz/ostatni/elevader

Mohli byste mi prosím vás poradit, jak na to?

Zaslat odpověď >

#016809
1. to je divné

2. pokud nevyžaduješ ty odkazy podtržené, tak:
#jv_article_nav a{text-decoration:none;}
#016810
Je to divné, nějak to budu zkoušet a třeba se mi to povede, ale nevím no...
Podtržené by byly lepší, tohle řešení mě taky napadlo, ale pokud to nejde nebo jen nějak složitě tak to takhle stačí, díky :)
#016812
Tak k mému překvapení ani text-decoration:none nepomohlo 4
#jv_article_nav{width: 100%;clear:both;margin:5px 0px;}
#jv_article_nav .prev_article{width: 50%;}
#jv_article_nav .next_article{width: 50%;float:right;text-align: right;}
#jv_article_nav a{text-decoration:none;}

Takhle vypadá css soubor. Pokud jsem dal třeba overline tak to "nadtrhlo" pouze to slovo, takže to je podřazené tomu, že prostě každý link na webu je podtržený. Nedá se nějak zarovnat ten text napravo tak, aby byl podtržen pouze ten text?

A ten problém s tím že musí být zaplé komentáře pořád přetrvává, ale zjistil jsem, že pokud komentáře u daného článku zapnu, uložím, pak vypnu a uložím, tak se navigace zobrazuje, takže pokrok, i když si stále nevím rady jak to vyřešit.
#016818
já se nedivím že to máš podtrženo přes půl stránky
#jv_article_nav .next_article{width: 50%;float:right;text-align: right;}


podívej se jak to je ostylované a musí ti to být jasné...
obtekani zprava...
zarovnani textu doprava...
delka: 50% ... tedy k čemu?
#016821
Ajo, díky :) To je tak když k tomu po půl roce sednu a vypadnu z toho...
Tak jsem nainstaloval SL na testovací web a na něm předchozí/další tlačítka fungují i bez zaplých komentářů, takže problém bude na mém webu. Je možné že by to bylo souborem articles.php, popřípadě nějaké jiné nápady?
#016822
Už vím čím to je. Různě jsem přepisoval soubory ale nic nepomohlo, ale pak jsem zjistil, že pokud článek vytvořím v administraci, tak to problém nedělá. Pokud ho ale vytvořím přes formulář (http://www.designflow.cz/hcm-moduly-pro-sunlight-cms/hcm-insertarticle-publikovani-clanku-z-webu-uzivateli), listování mezi dalšími a předchozími články se nezobrazí.

Další pokrok :D Po znovustažení modulu to funguje.

No a protože to není oficiální modul, tak prosím o close,
#016825
Ten modul už byl stažený z oběhu hodne dlouho protože byl problémový... no já osobně jsem ho blokoval, nevím tedy proč je dostupný....