< návrat zpět

Diskuse


Téma: Komentáre rss

Zaslal/a 22.1.2013 2:45

Ahojte. Chcel by som sa opýtať či by sa dali upraviť komentáre. Aby na miesto tých čo sú teraz by boli facebook komentáre. Dalo by sa to? Myslím že by to uvítalo viacero ľudí 1

Zaslat odpověď >

#016838
Něco takovýho už je - http://www.smetka.net/implentace-komentaru-ve-stylu-facebooku-sunlight-cms.a72.html, ale není to asi aktuální, protože pokud nejsou vloženy žádné komentáře, zobrazí se žlutý rámeček a v něm
Upozornění: tento modul plug-in pro komentáře pracuje v režimu kompatibility, ale nemá zatím žádné příspěvky. Zvažte uvedení explicitní značky „href“, jak je navrženo v dokumentaci k modulu plug-in pro komentáře a využijte všech funkcí modulu plug-in.
Tažke bych taky uvítal nějaký update, popřípadě jiné řešení. 1
#016839
No presne toto som potreboval. Ďakujem. A no všímam na tvojej stránke ako to máš. Takže bolo by dobre keby to bolo na tuto verziu.
#016840
Ale tak bohužiaľ mi to nejde dajako.. Zrejme to treba prepísať na túto verziu.
#016847
stačí místo 'your app id' a <fb:comments xid=\"" (tady mezi "") napsat ID co ti vygeneruje fb a mělo by to fungovat, víc ti neporadím. Ale jak říkám, bude ti to házet tu hlášku a ta je dost otravná, takže by to chtělo nějak upravit, což bohužel neumím. Ještě mě napadlo přes iframe hodit přímo ten kod co ti vygeneruje facebook tak to můžeš zkusit, ale nevím jestli to není blbost.
#016849
A já stále dokola říkám:
Facebook komentáře patří na Facebook.
Je mnoho modelových situací kdy se díky Facebook komentářům z tvé stránky stane nesmysluplný bordel.
#016850
A nechceš raději registraci facebookem?
To je podle mě nejschůdnější řešení.
#016853
Šel bych cestou FB loginu a nebo systémových komentářů, ty FB komentáře co mám na webu jsou dost nestabilní a nikdy nevíte kdy FB něco zmnění...
#016858
áno chcel by som aj FB registráciu. Ale tak Sám si to zatiaľ neviem urobiť. A pochybujem že by mi to aj niekto urobil zadarmo. Viem že je aj plugin na to ale 20€ dať za plugin? no neviem možno časom.
#016860
Víš, naprogramování stálo 3x tolik, takže jdu s cenou pro vás myslím lidově nízko. Počítá se tam, že bude využit pro komerční weby. Ještě se mi nezaplatil, pak ho dám možná pro nekomerční účely zdarma.

Je to nejlepší řešení pro FB komentáře 1
#016862
No uvidíme možno na výplatu to kúpim. Uvidím ešte. Ale mám o to záujem. Možno sa časom ozvem a kúpim to. 1