< návrat zpět

Diskuse


Téma: Nahrání obrázku rss

Zaslal/a 17.2.2014 12:06

Ahoj.
Potřeboval bych poradit. Po úspěšné aktualizaci ze staré verze (http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=18552) vše jde jak má. Mám je jeden problém. Když chci vložit obrázek do textu, zobrazí se mi tato tabulka. Výběr funguje dobře akorát nevím čím mám potvrdit obrázek a odeslat jej do článku. Setkal jste se s tím někdo? Obrázek je zde http://ulozto.cz/x5eiGC2b/tabulka-nahravani-obrazku-png.
Omlouvám se za zdlouhavý odkaz. Ještě jsem sem neposílal do diskuse obrázek. Děkuju za pochopení.
RadaSed

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#018691
Po vybrání obrázku by se v levé části informace mělo objevit tlačítko vybrat. Ale teď koukám, že mi to taky nefunguje. Zvláštní je že mám dva identické systémy:

www.ms-pisek.cz
nove.ms-pisek.cz

na www to funguje v pohodě, ale na subdoméně nove ne. Po vbrání obrázku se mi tlačítko neobjeví.
#018692
Právě že žádné tlačítko mi to také neukazuje.
Co mohu udělat proto, aby jsi zjistil v čem může být problém?
Pomohl by ti třeba výpis z webhostingu, co je povolené a co zakázané?

Abych doplnil vše pro nápravu věci ... web www.enduro-extrem.cz na hostingu Station.cz.
#018699
Co s tím? Na koho se obrátit?
Ještě dodám, že mám samozřejmě nahraný AJAXFM pro SunLight.
#018702
Takže jsem to vyřešil. Když jsem dělal poslední upgrade webu, tak jsem stáhnul a integroval TinyMCE 4.0.16. Vypadá hezky, ale zřejmě si úplně nerozumí s AJAX FM a SunLightem.

Takže celý problém je v tom, že jsem nerozvážně a amatérsky nečetl doporučení a nepoužil jsem doporučenou verzi Tiny MCE. Po stažení Tiny Mce full a přepsání na webu už to funguje úplně normálně včetně tlačítka vybrat.

Děkuji za snahu a pomoc.
#018705
No vyřešil jsi to krásně, ale TinyMCE v té strší verzi bohužel nefunguje pod IE 11 já jsem právě taky proto přešel na verzi 4 a jak jsem psal na hlavní doméně mi to i s ním funguje, ale na subdoméně ne. Uvidím až stránky přesunu.
#018711
Jako elegantní řešení to zrovna nevidím, ale funguje to. Kdybych ten web kompletně zpravoval já, tak si poradím. Ovšem tohle je web, který jsem vytvořil na přání. A dnes funguju jen jako superadmin. Spravovat si ho chtějí sami, nicméně znalostí okolo tvorby www a ostatních vědomostí je minimum. Proto to musí být jednoduché a funkční... 4
Doufám, že bude brzo k dispozici upravená verze 4 TinyMCE.
#018712
Mám upravenou verzi 4 která mi funguje, ale funguje jen na hlavni domene. Jestli chces, tak můžeš vyzkoušet, třeba ti fungovat bude. http://download.valentik.cz
#018719
Děkuji za tu 4ku... ale jaké problémy má starší verze na IE 11??? Teď jsem to zkoušel a šlo mi vkládání obrázků, včetně tlačítka vybrat...
Já tedy Internet Exploder nepoužívám... krom toho abych viděl jak to v něm vypadá, jinak jedu Firefox a Chrome.
#018722
https://www.google.cz/search?q=timce%203%20ie%2011 a z vlastní zkušenosti vím, že jsem taky problém měl, ale už nevím co přesně to bylo.
#018729
Poslední otázka. Vyřešil bych něco tím, kdybych vyměnil editor za CKeditor? Je lepší? Srovnatelný? Nebo zas trpí jinými problémy? Díky za odpověď.

Strana:  1 2   další »