< návrat zpět

Diskuse


Téma: AjaxFileManager rss

Zaslal/a 28.3.2016 21:30

Pokud do nové verze SL nahraji AjaxFileManager, tak nefunguje prochazení složek. Mám v upload složce podsložky a pokud na nějakou v AFM kliknu, tak se objeví jen prázdná plocha.

Ukázka zde: https://www.youtube.com/watch?v=v88Xa1EbwdU&feature=youtu.be

Zaslat odpověď >

#020152
Verze 7.5.4 neměnila nic, co by se jakkoliv dotklo tohoto rozšíření (používá jen pár konstant) 1 Lokálně se mi problém nepodařilo nasimulovat. Možná bude problém ve verzi PHP. Nemám teď moc času zjišťovat příčinu, takže pokud by jsi něco zjistil, dej vědět.
#020158
Zdravím, narazil jsem na úplně stejný problém se stejným chováním. Netýká se jen nejnovější verze, ale i starších. Došlo k tomu spontánně u webhostingu na Wedos.cz poté, co tam zapnuli IDS/IPS ochranu. Tj. řekl bych, že se to bude týkat všech, co hostují na wedosu. Kontaktoval jsem jejich podporu, ale nezdá se, že by si s tím věděli rady. Tvrdili, že plugin se snaží dostat mimo kořenovou složku. Máte někdo nějaký nápad/řešení? Předem díky.
#020160
Zdravím,po sáhodlouhé diskuzi s podporou na Wedosu část nově zavedených pravidel vypnuli,takže ajaxfilemanager zde (zatím) opět funguje.