< návrat zpět

Diskuse


Téma: Obsah na střed rss

Zaslal/a 31.10.2016 12:18

Ahoj,
prosím poraďte, já už si nějak nevím rady.
Nějak jsem se v tom pohrabala a dosáhla toho, čeho jsem chtěla ale za boha se mi nedaří srovnat obsah na střed. A to jsem upravovala v layout.css content na center ai šířku na 1200px jako hlavičku a pořád nic. Zkoušela jsem různé kombinace.
Už fakt nevím :(

Jedná se o tento web
http://shademore.hys.cz/index.php?p=registrace

Díky!

Zaslat odpověď >

#020455
Tak dobrý, už jsem na to kápla 5
#020456
Vidím, že ses snažila fakt zoufale.... "margin: center;" "Float: center" "align: center".. když se jen podívám v chrome, tak tam máš plno css vlastností, které jsou špatně napsané (neexistují a nebo tam jsou překlepy, chybí pomlčky... ...).

to zarovnání na střed máš dobře jinak jen u toho #obal
(margin: 0 auto, width: 1200px;) to je přesně způsob, jakým by se to mělo jednoduše dělat.
#020459
Jo, já jsem v tomhle zoufalá hodně. Pořádně Sunlightu nerozumím, ale není kdo by mi napsal šablonu na míru a co si budeme povídat, moc šablon pro Sunlight není ;)
Ale díky
#020460
"Pořádně Sunlightu nerozumím"... ono to zrovna to co potřebuješ není skoro vůbec o sunlightu, ale jen o znalosti CSS/HTML. A naučit se to není těžké, taky jsem se toho na začátku bál, ale je to jen pár plavidel/pravidel vlastností. Doporučuji web https://www.jakpsatweb.cz/ a začít hlavně s vlastnostmi jako margin/padding/diplay/width/float/position... 1-2dny intenzivního studia a pokusů a člověk si myslím hravě zvládne vlastní šablonu.

A zrovna sunlight je na ty šablony jednoduchej, že jsou přehledné a nemusí být vůbec obsáhlé, takže člověk se v těch kódech snadno zorientuje.
#020461
No dobre, tak mi rekni, proc nakoduju suprove web na wz.cz nebo jinde a na sunlightu proste ne :D takze to asi zrochu i o sunlightu je ;)
#020467
Sorry, dle množství chyb a nesmyslů v zaslaném kódu jsem vyhodnotil, že máš problémy se základy... pokud jinde kóduješ suprově je jakákoli další diskuse bezpředmětná.