< návrat zpět

Diskuse


Téma: Výběr hostingu rss

Zaslal/a 12.3.2017 8:51

Dobrý den všem. Chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušennosti s hostingy. Momentálně mám web na Endoře. Ale musím říct, nejsem spokojen. Dosti často se členům stává, že se jim nepodaří dostat k obsahu webu. Nastane endroa.cz "404 - Stránka nebyla nalezena". Mě, jako adminovi se to stalo jen jednou. Ale co tak pročítám internet, nejsme jediní, kterým se to děje u Endory. Odhaduji to, na free hosting, i když jsem si doplatil variantu plus. Otázkou je, když bych přešel na Mega variantu, tedy kompletně placenou službu, zda to bude v pořádku. Endoru neznám, kdysi jsem využíval český webhosting C4, se kterým jsem byl spokojen. Ale ten je dražší. Jakou máte zkušennost?

Zaslat odpověď >

#020670
Já jsem u ONEbit již mnoho let 1
#020671
Hodně oblíbený je Wedos

Nemá cenu pořizovat levné rádoby "profi hostingy", jako například takové ty "ovocezeleninové". Free řešení žádného hostingu většinou nestojí za nic. Myslím si, že dnes není problém zaplatit za hosting i s doménou do 500Kč ročně (v závislosti na ceně domény a prostoru). Pokud to je problém, pak je potřeba zvážit užitečnost webu a nároky na něj.
#020673
U toho Wedosu já nevím. Na jednu stranu je zajímavý, ale na druhou se mi některé aspekty moc dobře nejeví. Např. aliasy. Navíc mám zkušenost, před dvěma lety, kdy jsem na jednom webu psal články, a byl pod wedosem, choval se ten web poměrně pomalu. Jel a dodnes jede na SunLight. U toho ONEbitu jsem sám zvědavý. Nezávisle na této diskusi jsem na netu našel kladné recenze.
#020674
já jsem před pár lety přešel skrz cenu k wedos,.. a jsem spokojený. Předtím jsem byl pár let u onebit a spokojenost maximální.