< návrat zpět

Diskuse


Téma: A teď něco od plic rss

Zaslal/a 3.9.2017 2:33

Pane Pavle Batečko a ostatní, kteří se podílíte na vývoji SunLights. A i hlavně Pane Jiří Daňku. Musím říct, bez vašich rad a i zátarasů, kdy odmítnete vysvětlovat. to nejde. Chápu na čem je postaven tento projekt. A děkuji. Je to v podstatě jediný český CMS systém, který má obdivuhodnou podporu. Pokud člověk chce, tak i na google a zde na foru najde odpovědi na otázky, které hledá. Pokud je nenajde bez dotazu, kdykoliv se může zeptat a nikdo mu hlavu neutrhne. A to se cení. Samozřejmě se najdou vždy lidé, kteří chtějí (jak bylo v Ultimě Online - PLS KONÍČKA) - Ale za darmo ani kuře nehrabe. A tak je to i s radami. A Vy Pane Batečko a Vy Pane Daňku radíte férplay všem lidem bez rozdílu. Dokážete rozpoznat (empatie), kdy ten člověk na to má a kdy ne. a povíte mu co a jak. Klobouk dolů.

Za sebe, Sun lights znám asi 4 roky. Napřed jsem ho neměl rád, ale po čase jsem zjistil, že je to výborný systém. S českou podporou a radou. Děkuji Vám.

Zaslat odpověď >

#020813
Trochu jsem se bál toho názvu tématu, když jsem ho uviděl, ale děkuji za tento chvalozpěv.

Není vždy jednoduché odpovědět všem a na každou otázku. Někdy si musím text přečíst vícekrát, než ho pochopím a můžu odpovědět. Rád bych tímto apeloval na tazatele, přečtete si 2x svou otázku než ji odešlete. Já vím, že Vy víte co chcete jako výsledek, ale my vám do hlav nevidíme.

Každý z nás někdy a nějak začínal a ani já nejsem výjimkou. I v současnosti se mi stává, že se na "prkotiny" na které jsem nenašel uspokojivou odpověď na Google nebo které bych měl vědět, zeptám Shiry. A jsem vždy rád, když dostanu odpověď i s vysvětlením proč to či ono dělám špatně, namísto odpovědi, že jsem hlupák (i takové diskuse se na webu najdou). Tak i já se snažím odpovědět a pomoci každému, pokud to je v mých silách. Už to bude několik let co jsem tu zbyl jako vývojář rozšíření sám, ostatní přešli na jiné CMS/Frameworky, takže jsem se rozhodl být hate-u vzdorný a nenechat systém padnout. A jsem rozhodnutý systém držet na živu i kdyby s tím Shira v budoucnu sekl. Podílím se i na vývoji a testování jednotlivých částí nové verze. Tentokrát již není daleko.

P.S. Já si na vykání zde na webu nepotrpím. 1
#020816
1/ nechcete pomoct, v čemkoliv? - pořešme skrz soukromé zprávy.
2/ otázka frameworků a composerů a dalších globálních prvků: SunLight na tom nejede, což se mě moc líbí. Nemám tyto prvky moc v lásce. Je to moc jednotný. I když asi v různých záležitostech velmi pomohou. Nicméně, například věc ohledně převodu článku do pdfka v mPDF už vyžaduje composer. Neznám ho. Ale říkám si, jak to obejít a rozchodit poslední verze mPDF. Pořád se k tomu vracím a zkouším to. Bez úspěchu.
3/ Vykám, protože už nejsem mladej puberťák a respektuji vzájemné slušné vztahy i na internetu. Ale Jiří, není problém. Můžeme si tykat. *usmál se*.
#020819
Taky mi chvíli trvalo, než mi došlo, že téma není kritické 5

Composer je super 1 Připravovaná verze 8 jej bude používat pro instalaci závislostí, ale to se běžného uživatele nijak nedotkne (verze ke stažení bude mít závislosti již nainstalované). Dal bych tomu šanci..
#020821
Já osobně jsem zatím nikam nemigroval. Stále na 90% webů používám SL. Rozšíření už většinou dělám jen ty na zakázku když stavím nějaký web a jsou to většinou jednoúčelové věci, které by asi jiným nebyly moc k užitku. Na ostatní bohužel není vůbec čas jako dříve.

SL je super systém.

Composer je podle mě super. Instalace webu jedním příkazem se všemi závislostmi. Není třeba přemýšlet kde co a jakou verzi čeho ještě stahovat.
#020824
No, on mě asi nemine, chci testovat pořád mPDF a bez composeru to nepůjde. Popídím se po informacích jak ho nainstalovat. Napoprvé se mi to nepodařilo *usmál se*.