< návrat zpět

Diskuse


Téma: instalace na webzdarma.cz rss

Zaslal/a 5.2.2018 18:14

ahoj všem ,prosím o radu ja knainstalovat SL na wz.cz

$server = "ochranapc.wz.cz"; (Adresa ftp serveru)
$user = "ochranapc.wz.cz"; (Uživatelské jméno)
$password = "heslo database";
$database = "ochranapcwzc6680"; (nazev database)
$prefix = "webzdarma";

při pokusu o instalaci hlasi

Připojení k databázi se nezdařilo. Důvodem je pravděpodobně výpadek serveru nebo chybné přístupové údaje.

mysqlnd cannot connect to MySQL 4.1+ using the old insecure authentication. Please use an administration tool to reset your password with the command SET PASSWORD = PASSWORD('your_existing_password'). This will store a new, and more secure, hash value in mysql.user. If this user is used in other scripts executed by PHP 5.2 or earlier you might need to remove the old-passwords flag from your my.cnf file

Zkontrolujte přístupové údaje v souboru config.php.

přede mdekuji za pomoc.

Zaslat odpověď >

#020967
Tipuju špatně vyplněné údaje $server = "ochranapc.wz.cz"; (Adresa ftp??? serveru)
Má to být MySQL server. A opravdu je mysql server shodný s názvem domény? Mám takový pocit, že to bývalo něco jako mysql.webzdarma.cz. Každopádně tyto informace musíš mít v administaci hostingu.

A to vážně ještě dnes někdo WZ používá? A to jsem nadával na špatně nastavenou Endoru. Ach jo...
#020969
Mám stejný dotaz, cítím se strašně neschopně, protože zrovna instalaci sunlightu dělám už poněkolikátý ale teď prostě netuším.
Jde o wedos, vyplněné to mám podle něj, ftp podle hostingu, Ale vždy je psána chyba že "Connection timed out". Mám ještě jeden web také plně na wedosu a se sunlightem, který je na něm bezproblémů funkční. Když config vyplním podle tohohle vzoru, stále mi to píše že je chyba v připojení, spíš než v configu samotném...
#020970
Napadá mě několik otázek.
Co všichni máte s tím FTP serverem?
Jsou správné vyplněná ta data v configu?
Jsou správně nahrány soubory systému? Zkus přehrát v soubory v binárním režimu, tohle způsobovali ti webftp klienti. Doporučil bych klienta FileZilla
#020971
Nevím, prostě to nefungovalo a netuším co bylo špatně. Ze zoufalství jsem zkoušela i měnit různá uživatelská jména, někdy dát adresu na databázi, někdy na ftp server... Instalovala jsem přes Total Comander.
Mě se nakonec problém vyřešil. Po několika mailech s podporou Wedosu, kdy do mě pořád hučeli že "obnovte htacess a práva webu", což jsem dělala a nefungovalo, se někdo slitoval, poslala jsem mu ftp heslo a klienta a nějakým kouzlem to nainstaloval za mě a funguje. Když teď zpětně projíždím config tam to je ale totéž, co jsem tam zadávala já, takže netuším, kde je nebo byla chyba. Někde zjevně jo, ale já na ní nepřišla.
Takže alespoň že má Wedos vstřícnou zákaznickou linku :D
#021004
Za mě jedině endora a pro jistotu Ne FTP server, ale MySQL server ;) povětšinou localhost, dubus-nick, dubus-heslo, sigma-databaze, sunlight1-prefix ;) Nikdy neselhalo, vždy se podívat do adminu mysql ;)

Pro ujasnění: FTP neboli "jen" File Data TransPort... přenos souborů
MySQL je databáze... "localhost" nebo "mysl.vashosting.cz/.com"

Nikdy tomu nebylo jinak 10
#021005
Trochu ten příspěvek nechápu a pro ujasnění: FTP = File Transfer Protocol