< návrat zpět

Diskuse


Téma: Fórum rss

Zaslal/a 21.2.2018 11:18

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak je možné přidat na stránky fórum - viz třeba http://www.x-rpg.hys.cz
Moc děkuji.

Zaslat odpověď >

#020983
Ano, stačí ve správě obsahu v administraci vytvořit stránku s typem "fórum".
#020984
A potom? :D
Nahraju tam všechno, co jsem stáhla - to phpBB?
A jak to aktivuji?
Děkuji.
#020985
Zřejmě jsem se špatně zeptala, ale jak to fórum založím? To, že pak hodím jen do menu odkaz, to už vím, ale netuším, jak ho založit a jak ho spravovat.
Pročítala jsem snad všechny rady ohledně toho, moc se v tom nevyznám, co se týče hlubšího programování, takže by mi pomohlo nějaké opravdu vysvětlení pro deb*ly, polopatě... kdyby bylo možné.
5
#020986
phpBB je sice fórum, ale s tímto systémem nemá nic společného. To znamená, že k problematice správy phpBB fóra zde informaci nenajdeš. Samozřejmě Sunlight CMS má vlastní fórum, které si myslím se nemá za co stydět.
#020987
Takže v tom odkazu nahoře (x-rpg) když rozkliknu "herní fórum" a naskočí to fórum, které potřebuji... jeho vytvoření s tímhle systémem nemá nic společného? 7
#020988
Je to tak, je to úplně jiný software. A na uvedené adrese rovněž není Sunlight CMS. Je to velký problém nebo nedostačuje systémové forum v něčem? Některé funkce není problém dodělat.
#020989
Co se týče tohoto systému, je výborný, ale chtěla jsem zkusit i něco jiného a nemůžu se nikde normálně dočíst, jak tamto fórum založit. Nevadí, omlouvám se za zdržení :) A moc děkuji.