< návrat zpět

Diskuse


Téma: jak s logem? rss

Zaslal/a 4.6.2018 13:47

Ahoj. jsme Domov pro seniory a máme web na Vašem systému. Mám tento problém. podpořila mě jedna organizace, která chce, abych na web dal jejich logo. To logo jsem si již stáhl na plugin/temlates/bronislava/images/logo/VDV-logo-2017.
Co s tím dál dělat, aby se mi zobrazovalo na úvodní stránce na webu: http://domovbronislavy.cz/ ? Omlouvám se ,ale moc tomu všemu nerozumím.
Jak to logo mohu upravit? (lze to jen přejmenovat nebo odstranit) Jak jej dostat na tu první úvodní stránku? (k čemu přilepit? na co odkázat?) Umím jen zveřejňovat dokumenty v PDF formátu. Ale tohle jsem ještě nedělal.
Předem díky za navigaci, s omluvou za malou technickou úroveň dotazu

Zaslat odpověď >

#021150
Ahoj! Tak se mi to podařilo dát na tu první úvodní stranu. Jen zatím nevím, protože je to fakt veliké, jak zmenšit rozlišení.
#021151
Ahoj! Pánové, omlouvám se za dotaz, dal jsem to:-) Uf.
Díky všem!
#021153
Zdravím Honzo, naopak šikovnost se ceni a nikdy není hanba se zeptat ;) Hlavní je vždy vysvětlit, jak jsi to udělal Ty, co a jak má být ;) Cení se každý názor, návrh na zlepšení ;)
#021164
Zdravím pane Honzo, trochu jsem Vám upravil to logo do kvalitnějšího png formátu ve stejné velikosti, jak ji máte. Až si to stahnete, dejte vědět, abych to vymazal.
http://www.mediafire.com/convkey/d2ef/d1jwhrqxbbnhbb3zg.jpg?size_id=3