< návrat zpět

Diskuse


Téma: Nápady na nová rozšíření (pluginy) rss

Zaslal/a 12.7.2018 11:43

S blížícím se příchodem verze 8, by mě zajímali vaše nápady na nové pluginy. Většinu z těch, které tu jsou ke stažení budu samozřejmě převádět do nové verze, spíš by mě zajímalo co vám aktuálně chybí nebo by jste uvítali.

Zaslat odpověď >

#021175
Dobrý deň, neviem či je to zrovna plugin, ale celkom by som uvítala to, aby sa dalo urobiť rozbaľovacie menu. teda že keď na to klikne rozbalia sa mu ešte ďalšie odkazy...
niečo ako toto - http://www.howtocreate.co.uk/tutorials/testMenu.html
#021178
Jeden z problémů je ten, že je to nepoužitelné na mobilních zařízeních. Rozbalování zanořeného menu se dá udělat pomocí JavaScriptu, jako například zde: http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=21144. Toto by měl řešit konkrétní motiv, nesouvisí to přímo s funkčností systému.
#021241
Ahoj,

Teraz ma tak napadlo.. Neviem či to je plánovane alebo nie.. Ale bolo by fajn niečo ako inzercia.
Niečo ako je diskuse ale bola by možnosť tam pridať napr. Mesto, kontakt a samozrejme cenu.

A kedy by mala vyjsť nová verzia?
#021243
Dobrá byla rozcestníková fotogalerie od jvala, která v nových verzích už nefunguje?
Na onebit hostingu mi třeba nefunguje souborový manager - nezobrazuje názvy souborů viz: http://www.imagehosting.cz/?v=beznzvbjb.jpg
#021244
@Marcel:
Inzerce a jiná rozšíření, kde se nějakým způsobem pracuje s osobními údaji v plánu aktuálně nemám. Vydání nové verze, záleží na výsledku testování a následně pak na Shirovi.

@onda:
Žádná současná rozšíření nejsou kompatibilní s novou verzí, některé věci bude nyní řešit sám systém. Jiné bude potřeba opět doprogramovat / přepsat stávající pluginy.

AjaxFileManager nepoužívám, tak nevím, do budoucna bych s ním moc nepočítal. Našel jsem zde v diskusi toto http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=20151 nevím zda to bude k něčemu.
#021251
@onda:
Funguje na poslední verzi 7.5.3 viz https://www.ms-pisek.cz/fotogalerie
Na verzi 8 pochopitelně ne.