< návrat zpět

8.0.0 BETA


Téma: Bude možné updatovat aktualní verzi pak na novou rss

Zaslal/a 30.4.2019 22:21

Dobrý den bude možné aktualizovat pak aktualní verzi na sunlight 8 bez ztráty dat? nebo budu muset udělat čistou instalaci. Musím rozjet web a 8ka vypada paradně, popř. otázka č.2 kdyz budu pouzivat beta verzi sunlight 8 pujde pak aktualizovat na full verzi bez ztraty dat? dekuji

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

#021641
Předpokládám, že patch že Sunlightu 7.5.5 na verzi 8 bude. S tím použitím bety na ostrý provoz bych byl opatrný, může se stát, že se ještě něco upraví a nebude ti to dělat přesně to co má. Určitě tu pak nechci řešit problémy tohohle typu, jak převést betu na stabilku.
#021643
Zdravím Heideraka 1 Osobně bych zůstal u 7.5.5 a později jen upnul na 8, jakmile bude hotová - toť moudrá rada pro všechny, kdo by o tomhle uvažovali. Byť no nemusí být vidět, už je tam pár změn viz beta 1 a posl. beta 5 pro příklad 10
#021644
Děkuji necham si tu betu. jsem s ni spokojen a pak jen udelam cistou instalaci zas tolik obsahu tam nemam, Děkuji
#021649
Nejsem až tak dobrej programátor, ale tady bych se přiklonil k verzi předchozí. Tedy poslední před osmičkou 7.5.5. Jednak, je stabilní a dále Shira si myslím vytvoří nějaký patch, který ji dokáže převést potom na osmičku. Jde o to, že jak napsal Jirka, osmička není stále dokončená a mohou nastat radikální změny. Pak i když máš málo obsahu, Ti moc nepomůže převod z nějaké verze osmičky na stabilní. Vše budeš muset vytvořit znovu. Ano, dalo by se šáhnout do databáze a ručně si to přetahovat, ale to by byla dobrá pakárna.

Také mám na endoře osmičku, jako test. Ano, dva lidi si v ní diskutujeme. Ale právě z důvodu testu. Až budu dělat osmičku finální, vše vytvořím nově. Nebudu nic převádět. Navíc mám ten web uzavřený pro veřejnost.
#021653
Tak nakonec sem si tam dal stable verzi všem vám moc děkuji :) vážně