< návrat zpět

8.0.0 BETA


Téma: Odlišení mform1 a mform2 rss

Zaslal/a 12.5.2019 7:34

Při konečné kontrole veškerých zápisů v motivu jsem přišel na to, že hcm mailform mění číslo ve třídě podle toho, kde ho zapojím. Zatím co v obsahové části webu se mi vypisuje pod třídou mform1 tak ve sloupci pod mform2. Nerozumím tomu, proč se to takhle vypisuje. Spojil jsem totiž úplně zbytečně tento hcm s třídou sloupce pro jiné základní chování ve sloupci a koukám, proč mi to nedělá co má no a překvapení 4 . Tak jsem to nastyloval podle změny.
Má tato podoba systémové změny pro tento hcm nějaký zvláštní význam?

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

#021659
Tak nic. Koukal jsem na další zkoušce, že to číslo se nejspíš dědí z něčeho. Jak to teda přiřadim k třídě sloupce, když mi tam lítaj ty čísla? Nemohla by k tomuto hcm být přiřazená neměnná třída? Takhle s tím nic ve sloupci nenadělám.
#021660
Ono se to mění nějak v závislosti na počtu použitých HCM. Nešlo by to jednoduše nastylovat pomocí selektoru?
form[name*="mform"] {...}
#021661
Zítra zkusím. Jako u formulářových prvků. Jen mě udivilo to měnění třídy. Na každé stránce ve sloupci to mělo jiné číslo. Na závěr jsem byl až u čísla 5 4 .
#021662
Vím čím to je způsobeno, tady http://sunlight.shira.cz/index.php?m=topic&id=21294 sis stěžoval na to, že nejdou stylovat formuláře. Takže to Shira udělal tak, že pokud generovaný formulář nemá žádnou třídu použije se jako třída jeho jméno. Ale u HCM mailform se do jména přidává ještě "hcmUid" a tím ti pak skáčou ty čísla i do class. Tohle mě tenkrát nenapadlo testovat a upřímně do teď jsem to ani neodhalil. Přes ten selektor atributu by to mělo jít nastylovat, pokud by to tak zůstalo.
#021663
Přes selektor to jede v pohodě 1 Dík