< návrat zpět

Diskuse


Téma: Facebook rss

Zaslal/a 27.11.2019 15:20

Zdravím vás,
při instalaci a zprovozňování stránek http://jfk-fans.cz jsem stahnul a "nainstaloval" i plugin pro facebook.
Teď nevím jak ho zprovoznit a vlastně ani co dělá. Píše se, že mám upravit přímo soubor PHP, jenomže nevím co tam doplnit.

Chtěl jsem si projít nějakou dokumentaci k tomu, ale na disku už nic nemám a na stránkách Sunlight jsem nenašel už ani ten plugin.

Můžete mne prosím nasměrovat?

Zaslat odpověď >

#021852
Pokud zde nějaký starší plugin ke stažení není, pak to znamená, že jsem ho při obnově smazané sekce Ke stažení neměl. Ne všechno co zde bývalo jsem měl na externím HDD a něco už je tedy trvale pryč. Tuším, že je to něco co jsme dávali dokopy s Landsmanem, ale po těch letech už nevím... Píšeš, že jsi stáhl a nainstaloval, ale není to odtud. Nemám tedy tušení kde a co jsi vlastně stáhl. A dokonce ani kde se mělo co upravovat.
#021853
Asi jsem to špatně napsal, za to se omlouvám.
Celý systém včetně pluginů, o kterých jsem si myslel, že by se mohly hodit jsem stahoval zcela nedávno, najednou a z těchto stránek.
No a poté, co jsem teď přestal zmatkovat jsem to našel. Je to odsud:
http://sunlight.shira.cz/ke-stazeni/pluginy/articlespack

Přesto mi není úplně jasné, co by měl plugin dělat a čím soubor PHP doplnit.

Děkuji a omlouvám se za zmatky a nepřesnosti.
#021854
Hmm, tak to jsem ani nevěděl, že jsem tam kdysi přidal. Nepamatuji se, že by se tam něco mělo nastavovat. Ten plugin jen pomáhal Facebooku identifikovat obsah stránky/článku pokud se odkaz sdílel na FB. Přidává to do meta dat nějaké og:property