< návrat zpět

Diskuse


Téma: Verze 8.00 k reálnému nasazení? rss

Zaslal/a 2.12.2019 14:13

Zdravím vás vespolek,
chtěl bych se zeptat zasvěcených tvůrců jestli bude v dohledné době verze 8 k použití.
Nemusí být dokonalá, může mít mouchy a tak podobně, všechno tohle se dá odpustit, když to pak půjde nějak rozumně updatovat.

Jde mi o to, že bych využil vánočního volna k tomu abych ji zkusil napasovat na svůj záměr a vyzkoušel zda pro toto bude vhodná.

Děkuji

Zaslat odpověď >

#021861
Datum vydání ti může prozradit jen Shira. Co ti mohu říct já je to, že vědomé chyby, mouchy a podobně nechce vydat nikdo. Řeší se pak problémy, které jsou způsobeny použitím nějaké meziverze. Taky bych si přál vydání do Vánoc, ale musíme si uvědomit, že i Shira je jen člověk a má nějaké IRL povinnosti a zájmy.

Pokud máš konkrétní dotazy na funkčnost, pak ti mohu snad pomoci odpovědět na otázky, které tě zajímají.

Updatovaní systému je vyřešeno elegantněji než v současné verzi, nebude potřeba (ve většině případů) lézt na FTP. Vše se vyřeší pomocí balíčku přes administraci. Takže si budou moci updatovat systém i klienti (majitelé webu) bez přičinění programátora. Slibuji si od toho, že nebude systém roztříštěn do X verzí. Takže opět bude platit základní pravidlo: "Nevrtat se v systémových souborech."
#021864
Zdravím a děkuji za vysvětlení.
Jde mi o normální web, ale přesto tam budou jistě "špeky".
Například Bibiografie rozdělená podle různých kritérií - data vydání, abecedně, podle pořadí v cyklu, podle cyklu jako takového atd.
viz: https://mz-fans.cz/bibliografie.php?podle=nazev&deleni=cyklu_abc&cyklus=WHERE%20cyklus=%27konias%27

No a pak Slovník:
tam je zase různé dělení.
viz: https://mz-fans.cz/slovnik.php

moc díky.