< návrat zpět

Diskuse


Téma: Nefunguje vkládání odkazů v adminu rss

Zaslal/a 8.1.2020 23:00

.. jak jsem tu dlouho nebyla, zjistila jsem až teď, že "nové" rozšíření administrace - WYSIWYG editor TinyMCE + FileManager ...
Tak to tu zkouším, je to super, to mi chybělo :) ... ALE ! Jediné tlačítko co mi tam nefunguje a nic nedělá je vložit/upravit odkaz .. a nevím proč ? Vůbec nereaguje 7
Prosím čím by to mohlo být a jak to mohu opravit ?
Děkuji.

Zaslat odpověď >

#021886
Ilka: vítám Tě opět v aktivitě u nás :D Troufalý dotaz nijak znevažující Tvou šikovnost, ale napíšeš si určitě vždy texty jež má být odkazem, zvýrazníš a poté klikneš na "vytvořit / upravit odkaz", že? Jinak jedinou možností je opět přehrát plugin daného wysiwyg editoru ;)
#021887
Bohužel jsem na tento problém narazil asi před dvěma dny taky, o víkendu snad budu mít čas a prověřím kde je problém...
#021891
Budu ráda za prověření .. jedno jediné tlačítko, které se samozřejmě snažím použít tak jak se má, ale prostě nic nereaguje 7 , zkoušela jsem i v jiném prohlížeči a je to stejné, žádná reakce ..

Díky.
#021893
Trochu jsem hledal a nefunguje to na více webech. Někde doporučovali použít addon advlinks, musím to pak prověřit.
#021904
Zdravím, opět nechci prudit, ale na hostingu www.endora.cz na serveru slonice vše ok, právě píši osobní blog a odkazy fungují, jak mají, zvýrazním, kliknu, doplním, uložím a jede ;)
Podotýkám, že řeším editor v aktuální verzi 7-5-5 ;)
#021905
@Marty9xxxx A to máš obyčejný TinyMCE nebo ten s integrovaným ResponsiveFilemanagerem? Teď jsem to testoval a v obyčejných to funguje správně.

Bohužel v WYSIWYG editor TinyMCE + FileManager byla nějaká chybka. Opravený ZIP jsem již nahrál na web, stačí stáhnout a znovu nahrát.
#021906
Jirka Daněk: Samozřejmě ten obyčejný, tam je to ok ;) Proto jsem se divil, že to někomu zlobí :D
#021907
Super, funguje ...
Děkuji za opravu 1