< návrat zpět

Diskuse


Téma: Chybicka v admin - pisanie clankov - 8.0.0 (GIT) rss

Zaslal/a 2.2.2020 22:58

Riadok tabulky pri editovani clanku - Published | Info sa prelina nad checkboxy - Delete Comments a Reset read count.

Version: 8.0.0 (GIT)

img

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#021981
To není bug, to je CSS.
https://ctrlv.tv/NSQG
#021982
Jo stylování editační tabulky je trochu divoké 1
#021983
Já bych přestyloval admin do responsivních sloupců nebo lépe do flexboxu, ale to oddálí už teď neznámé datum vydání...
#021986
Kde se co překrývá s čím? Mám to stejně a vše mi přijde ok ;) Fakt tu jako bug další uživatel řeší, že to nemá dle lajny? :D
Pokud to snad dotyčného uživatele natolik irituje, podívám se velice rád na jeho vlastní css specifikaci vzhledu administrace ;)
#021987
Tak, mne to az tak nevadi, ale uz mi napisali, ze ak nieco najdem takto mam napisat Marty9xxxx 2

Prekryvanie je problem, ak nevies odkliknut funkcionalitu "checkbox" a napriklad pri clanku nechat resetnut read count alebo vymazat komentare.

Pre pripadneho viac menej laickeho uzivatela / copywritera, ktory pise clanky na dany web to moze sposobit problem s pouzitelnostou. Takze je to bug/chyba funkcionality a pouzitelnosti.

Nie kriticka, ale je to chyba, kodujem vacsinou Front-end sablony, ale dost vela testujem UX a funkcionalitu, takze mam to v popise prace si taketo veci vsimnut takze sorry 5 1
#021988
Ano, překrývání může být problematické. V tomto konkrétním případě, ale je úplně irelevantní, protože se nemají ony checkboxy s čím překrývat. Za určitých podmínek (malé rozlišení) by mohli překrývat ten checkbox u nastavení data publikování, ale i v tom případě by byli vykresleny výše.

Takhle blbě se to zobrazí při šířce rozlišení 768px(!!!), ano není to moc čitelné, ale není omezena funkčnost.
https://ctrlv.cz/shots/2020/02/04/N6ed.png
img
#021989
Tak testoval som problem hlbsie a zistil som asi kde je zrada

Firefox 72.0.2 (64-bit) - 1920x1080

Problem som si povodne vsimol tak, ze som si chcel odkliknut a mne sa nad checkbox taha <tr id="time-cell"> a vysi nad vrstvou takze brani odkliku posledneho chceckboxu 7

V chrome sa tento problem neobjavuje, takze ide o vlastnost suvisiacu s browserom ako interpretuje danu tabulku 4 .
#021990
Potvrzuji. Vynulovat počet přečtení - nelze odfajfkovat. Pokud se nějaká položka zobrazuje v ose informační lišty, tak překrývá danou položku napravo. překrývané položky se mění se s velikostí nahraného obrázku perexu.
Pak ze skusím na to juiknout. Najdu čásek ;)
#021991
Prohlížim layout. Pokud je záměrem mít idéčko "time-cell" pod tabulkou idéčka "content cell" a tak mít informační lištu těsně pod tabulkou obsahu, proč je layout sestavený tak, že se idečko "time cell" nachází až pod idéčkem "ae-table"? Pokud tu informační lištu napozicuju tak, abych jí sovnal, tak se mi bude vyobrazovat až pod položkou id "is-cell". Výška tohodle idéčka bude pak pozicovat tu informační lištu pod sloupec těch Checkboxů. :D Jde o to, jaký vzhled je požadován, ale pokud bych htěl zachovat tento vzhled, vložil bych "time-cell" do "is-cell".
Ale mně jde spíš o to jádro a tohle by se dalo řešit pak, jak tady píše Jirka.
#021993
Hmm, tak že bude dělat bordel vykreslování v Mozille mě nenapadlo. Osobně bych spíše trochu přepsal layout administrace, myslím si, že se na to stejně tak od verze 7.4.2 nesáhlo. Já to klidně udělám, ale záleží na tom jak to vidí Shira, samozřejmě nebavím se o změně vzhledu, jen o úpravě layoutu. Já mám rád tu Sunlighťáckou flat administraci, takže žádné ultra zásadní designové změny.

Strana:  1 2   další »