< návrat zpět

Diskuse


Téma: editor + FileManager - nezobrazuje se celé ? :( rss

Zaslal/a 6.2.2020 16:35

prosím pomoooc ...
Fungovalo to super na mé stránce .. ale má to běžet jinde, tam se mi to nezobrazuje ... otevře se tabulka nahoře s nápisem Responsive Filemanager .. a křížek na zavření, nic víc .. , dokonce jsem několikrát vše kompletně smazala a znovu nahrála, i databázi vytvořila novou a znovu instalovala .. a je to stejné :(
Je to MySQL 5.6 - nemůže to být tím ? Ještě tam mají možnost 5.1 .. Nebo kde by mohla být chyba, že se nic dalšího nezobrazí a nejde to tak používat 7

Zaslat odpověď >

#022000
Spíš by to mohla být rozdílná verze PHP nez MySQL. A nebo práva k zápisu do složky. Mám dojem že pro filemanager se musely nastavit práva pro cache session.
#022001
paní to má na svethostingu .. podle toho co jsem našla Podpora PHP (5.2.x, 5.3.x, 5.4.x, 5.5.x, 5.6.x, 7.0.x)
, nemůžu teď najít v jejich adminu co tam je nastaveno :/
Jako změnit "atributy souboru" 777 ? to jsem zkoušela a nic .. jinak nevím co kde :(
#022002
MySQL s tím určitě nic společného nemá, jakou verzi PHP na hostingu mají je hned na hlavní stránce administrace vpravo. Zřejmě půjde o nějakou chybu (exception) v php, která zastaví vykreslování zbytku okna. S cache session to podle mě nic mít nebude.

Jde v tom okně dat právě tlačítko myši a zobrazit zdrojový kód? Tam by mohlo být napsáno o co jde. Případně přes F12 a proskákat skrz prvky až kam to půjde...

Edit: Nevím jakou verzi filemanageru jval použil, a z mobilu se mi to zjišťovat nechce. Napadá mě zda to není pro PHP7+
#022004
Je tam stále nahraný starý html web, jen jsem tam přidala nový s tímto systémem, abych si to připravila. Ale to by taky nemělo mít vliv ne, když všechno ostatní v adminu funguje ?
#022005
Tohle je sice zdrojový kód, ale asi jen editačního scriptu. Pošli mi přístup do vzkazů, až dorazím kolem 22h domů, podívám se co je za problém. Případně opravím i balíček ke stažení.
#022006
.. ještě zkusím změnit to PHP , je tam nastaveno 5.2 tak zkusím 7.1 , jestli to bude mít vliv, dokonce mi tam přestalo fungovat i vkládání fotek do galerií ? :/ .. psali , že se změna projeví do hodiny , tak to vychází po 22 hod.
#022007
Hlásím, že to zřejmě bylo tím PHP 5 ... změnilo se a už se mi to ukazuje a vypadá to, že vše funguje 1
Děkuju vám kluci, že věnujete svůj čas a reagujete na všechny naše ( a moje ) dotazy a snažíte se, aby tenhle systém fungoval a byl lepší a lepší 10 1
#022008
Tak super.
#022009
No tak jestli tam bylo PHP 5.2, tak to bude zřejmě hlavní příčina. Protože ve verzi PHP5.3 byli přidány anonymní funkce, které ve svých pluginech používáme. A možná i nejspíše i vývojáři filemanageru. Každopádně podívám se ještě jakou verzi máme u TinyMCE přibalenou a přidám informaci o nárocích do popisku pluginu.
#022010
Tak nevím, verze je to 9.14.0 a píšou, že doporučují PHP7.1+ ale o minimu tam není ani čárka...