< návrat zpět

Diskuse


Téma: Kde je použitý Sunlight 8.0 beta ? rss

Zaslal/a 9.3.2020 20:22

Když už tedy není k dispozici "osmička" v jakékoli použitelné verzi, pak bych se chtěl zeptat kde je použitá?
Bylo by možné uvést adresy?
Prostě abych mohl okouknout alespoň fasádu v reálném provozu.

Děkuji

Zaslat odpověď >

#022022
Tak, ona zase tak úplně není pravda, že není k dispozici. Používám verzi z githubu, na kterou mě upozornil sám Shira. A vzhled používám sunlight-shadow od sun kolegy CzechXicht. Zatím ho nemám upravený, ale líbí se mi. Další věc je, že nemám stránky ještě veřejně, pouze pro svůj herní tým. Podívej se na eranova.cz.
#022023
Verziu 8.0 z GITHUB - mam pouzitu s vlastnym bootstrap 4 designom (potrebuje este doladit 1 ) tuto: https://laszlobodnar.eu/

V plane je este ho pouzit na 2-3 dalsie weby 10
#022024
Stránečka s fotkama moc pěkná a moc dobře udělaná.

O tom, že na Githubu je vím, ale není to o tom jen ho stáhnout a použít, takže vzhledem k tomuto a k tomu, že mám služební počítač a nemůžu si na něm dělat úplně co chci, tak to nemohu použít.
Soukromý PC ani nemám, vlastně ho nepotřebuji.

Je to škoda, klidně bych použil "betu", protože bych si stránky ladil a připravoval neveřejně a ve skrytu dlouhé týdny a měsíce.

V každém případě díky za ukázku webu.
#022025
tak mě napadlo, že kdyby se tu našla nějaká dobrá duše, která by mi to nainstalovala ...
#022026
https://laszlobodnar.eu/ velmi cool 1
#022028
Já ho zatím nepoužil ani jednou a hlavní důvod je ten, že není dokumentace a současně není čas studovat kód. Nevím jestli při vydání stable verze bude hned i dokumentace a pokud ne, tak nejspíš nepoužiji ani stable verzi.
Možná to zkusím na nějakém nedůležitém webu.
#022046
Petr_T: Ahoj, jsem tu až po delší době, ale pokud chceš, písni představu názvu webu na osahani 8 a já Ti ji instalnu ;) údaje na free doménu 3.radu (tvujweb.jecool.net) Ti samozřejmě včetně hesla pošlu, osobně na tento účel pouzivam www.endora.cz ;) šikovný a vždy mi vyšlo vstříc, pokud něco nešlo, ví, že jsem hraboš a rád si hraju, admin pan Fackovec nikdy nezklamal ;)
Nebude to sice hned, zítra mám volno, pak jsem celodenně na krámě a pak zas volno-specialni směny, ale nebojím se toho ;) a Ty si zkusíš co to jde ;)

Kdyžtak napiš ;) s pozdravem
Marty9xxxx
#022051
Děkuji mockrát - poslal jsem ti vzkaz přes tvé stránky (cca hodinu po zveřejnění tvého vzkazu tady) a doufám že dorazil. Jenomže protože to tady trochu zlobilo, nemohl jsem se ozvat i tady.

Díky

Petr_T
#022053
Trochu nás pozlobila reCaptcha, snad to již bude v pořádku.
#022462
Tak první pokus se SL8 dopadl následovně.

Upozorňuju, že se na webu vyskytují lidé ve spodním prádle :-)

https://www.striptyzbrno.cz