< návrat zpět

Diskuse


Téma: Třída "odepnutí tématu" v sl8 rss

Zaslal/a 15.10.2020 12:00

Nevim, jestli tohle bylo nahlášeno, tak pro jistotu. Při připnutí a zamčení tématu je systémová třída v body správně, tedy m-lockotopic a m-stickytopic. Při odemykání a odepnutí tématu ale nenaběhnou nové třídy, ale stejné jako při zamykání a připnutí tématu. Chybí mi tedy třídy m-unlocktopic a m-unstickytopic. Navíc při odepnutí tématu naběhne nadpis (h1) "Připnout téma". Při odemykání je nadpis správný. ;)

Zaslat odpověď >

#022285
Na ten nadpis vytvořím pull request, k čemu přesně potřebuješ třídy unlock a unsticky.
#022286
Osobně třídy potřebuji jen pro odlišné grafické vyobrazení dané systémové stránky. Jsou to jediné systémové stránky, které nemají svojí třídu.U neveřejných stránek jde o systémovou funkci a ne přímo o stránku, tak tam se dávám na ústup, ale zde by systém postrádal dvě třídy.;) Tyto chybějící třídy jsem při zjištění považoval za chybu systému, proto jsem to nahlásil ;) Pokud nejde o chybu, tak samozřejmě vše v poho ;)
#022287
Na ten titulek jsem vytvořil pull request. S těmi třídami to je tak, že v <body> jsou uvedené jako názvy modulů a pokud oba stavy obstarává jeden modul, pak tam není logické mít m-unnazevmodulu. Ono by to šlo opodmínkovat v logice modulu, ale narušuje to system jakým se ty třid přidávají, tj m-nazevmodulu. Více ti k tomu asi řekne Shira.
#022288
Popsal jsi to tak, abych to pochopil i já 5
Ono jde graficky odlišit tyto stránky společnym nebo spojenym symbolem, takže v tom problém neni. Juknul jsem na ten tvůj zápis v uvedenym souboru v cestě plugins/languages/cs/dictionary.php
Navíc ten nadpis už je opravenej ;) dík