< návrat zpět

Diskuse


Téma: Projekt - Přátelé Sunlightu rss

Zaslal/a 21.5.2021 15:36

Vím, že se to s vývojem a informacemi ohledně vydání nové verze dost táhne. Ale ve volných chvílích se na tom dělá.

Rád bych tímto oslovil i programátory, kodéry a grafiky tvořící pro tento systém. Často se stává, že se stažitelný obsah pro systém nedostane do sekce ke stažení. Někteří si to publikují na svém webu, který ale může časem upadnout v zapomnění a v tom horším případě se z internetu ztratit úplně.

Založil jsem proto před časem na GitHubu organizaci Friends of Sunlight CMS, kde bych chtěl sdružovat pluginy, motivy, překlady a další doplňky. Moje tvorba tam už je a přál bych si, aby tam byla i ta vaše.

Výhodou bude, že bude většina uživatelského stažitelného obsahu na jednom místě. A budou si moci uživatelé případně dohledat i věci které se do sekce ke stažení nedostaly. Také půjde lehčeji odkazovat na konkrétní místa v kódu, přidávat nápady/podněty (Issues) přímo k danému balíčku. Případně opravovat chyby a udržovat kód i v případě, že autor se přestane o svůj výtvor zajímat.

Prosím proto všechny, kteří tvoří pro Sunlight a chtějí podpořit tuto myšlenku a být její součástí, aby se přihlásili do tohoto vlákna diskuse, napsali vzkaz nebo mě kontaktovali na emailu sunlight@jdanek.eu

Předpokládám základní znalost používání verzování na GitHubu, ale není problém soukromě vysvětlit a naučit (není to nic složitého). Případně mohu po dohodě pomoci s publikací.

Takže se nebojte ozvat a myšlenky jako "Neumím s Gitem, není to nic pro mně" nebo "Stydím se za svůj kód" pusťte z hlavy, řešení se zde vždy najde.

Zaslat odpověď >

#022422
Ahoj,

Sice este som skor skusal tvorit iba nejake svoje temy, ale nejaky ten madarsky lang-pack by som asi vedel aj pridat ak dokoncim preklad 3 , takze by som sa rad pripojil. Aspon by som trocha videl viac toho co sa deje v pozadi.
#022424
Ahoj jsem rád, že se chceš zapojit. Pro přidání do organizace potřebuji tvé jméno na Githubu nebo email (do vzkazů), abych ti mohl zaslat pozvánku.

Překlady jsou taky super příspěvek, aktuálně tam mám slovenský překlad a Marty9xxxx tam má rozpracovaný německý překlad
#022430
Samozřemě, že já osobně se přidám. Dobrou myšlenku vždycky podpořím. Akorát teď co se týká osmičky chci počkat, až to Shira dořeší.
#022443
Edit: Tak sotva jsem to postnul, tak se mi to podařilo vyřešit.

Projekt moc chválím, určitě super věc.

Aktuálně ale trochu bojuju s implementací WYSIWYG editoru, a to jak CKE tak i TinyMCE.

Přijde mi, že je to spíš obecnej problém, než můj konkrétní, každopádně když nahraju plugin do /plugins/extend/ tak celej web vždycky spadne s chybou

E_COMPILE_ERROR

Declaration of SunlightExtend\Tinymce\TinymcePlugin::getConfigDefaults() must be compatible with Sunlight\Plugin\Plugin::getConfigDefaults(): array in /my/path/plugins/extend/tinymce/TinymcePlugin.php on line 19


a na řádku 19 je
https://ibb.co/JK6DdnV
#022445
Celý problém je v tom použití return type hintu, SL ho má a plugin byl dělaný v době před použitím PHP 7.1

Projdu to a opravím.
#022446
Jojo, psal jsem ti vzkaz. Mám to upravené, tak to můžu commitnout, když mě tam pustíš :-)