< návrat zpět

Diskuse


Téma: Dotaz pro CX (CzechXicht) rss

Zaslal/a 3.10.2021 7:47

Ahoj CX, protože diskuse k betě byla smazaná, nebo ukrytá, máš někde ještě odkaz na stažení vývojových verzí Tvého Shadow templátu? Já mam dvojku a trojku, ale mám pocit, že jsi jich udělal pět? Už si nejsem jistej. Používám Tvůj motiv a zajímají mě změny, které jsi tam dělal. A možná ..., chybí mi ve Friends of Sunlight CMS. Taky jsi udělal kus práce.

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#022509
/index.php?m=topic&id=21452
#022510
golfine,
shadow už ke stažení neni. Budu pak předělávat po uvolnění ostré verze. Budu chtít upravit hlavně názvy tříd a pod kvůli nějakému sloučení, co navrhoval Jirka. Dále ho chci udělat mírně jednodušší (nepotřebuje tolik tříd ani stylování na každé okno zvlášť). Až bude něco uvolněný, tak se do toho pomalu pustim. Jinak poslední motiv už na již předělaný odkaz na backlink a pod.
http://www.test-template.jednoduse.cz/
ale i ten bude jinak napsanej. Když klikneš na seznam uživatelů a dáš se dál po tom template, takhle kompozičně řešený to už nechám.
Pojedu pak úpně od začátku. V tom původním do trojky o kterém píšeš je dost nedostatků a i chyb. ;)
#022511
Ten motiv se mi líbí, byl bych moc rád kdyby se objevil ve Friends of Sunlight CMS. Asi tě časem zneužiju na pomoc se stylováním templatu Chameleon. 3
#022512
Jirko, ty jsi po mě chtěl ten pauzák, takže samo, něco tam vyvedu ;)
#022513
Ano, a je tam použitý jako základ pro hlavičku.
#022514
Díky CX za info. Tento Minimalize motiv je taky pěknej, ale je už jinej, než shadows. Měl bys vydat pak oba dva. Já použil a upravil shadows asi mám pocit pětku verzi, co jsi dělal. Friends of Sunlight CMS má budoucnost, tam se s Jirkou domluv, to má význam. Jinak na uplatnění se můžeš podívat u mě na webu eranova.cz. Ale předělal jsem si tam pár věcí. A předělám ještě. Jede to na prvotní verzi z GITu. Nejnovější to nepodporuje, ale už jsem na localu začal upravovat jak Tvůj motiv, tak i svý HCM atd.

Shiro, díky za odkaz původní konverzace.
#022515
Jen doplním font pro znak hamburgeru, protože tam používám znak nikoli obrázek a nasdílim ti ten motiv minimalize. Shadow neni složitý motiv, takže ti bude stačit u tohoto motivu doplnit pouze barvení z motivu co máš. Tahle šablona je už hotovka. Tam u předchozích šablon nejsou vyřešený všechny záležitosti responsivy, proto povyšovat rev.3 shadow, nepokládám za dobrej nápad. Na úplný závěr jsem tam řešil zkracování textu kvůli responsivě u všech tříd, které to potřebují, nebo později můžou být vyžadovány, aby nedocházelo u delších slov k nemožnosti zmenšování okna do co nejmenší velikosti. U mobilů nutnost. Dodělám toho hambáče a hodim sem ;)
#022516
Děkuju CX, budu rád. 1 A, pokud máš, přihoď mi stabilní adresu, nebo i v budoucnu pro Minimalize, budu to propagovat ve footru a v odkazech.
#022518
Tak tady to máš ;) Jenom je to na git verzi z 22.5.2021 :
www.test-template.jednoduse.cz/upload/Minimalize.zip
Je tam dodělanej ten hambáč. Hodil jsem to z fontu na obrázek ;)
Sdílet to nemusíš. On to když tak Jirka nasdílí ;) V té aktuální verzi jsem koukal, že do layoutu je něco připsáno, ale nemůžu testnout, ale jinak v poho. Najdi si tam oproti poslední verzi tu jednu změnu. 1
#022519
sry do json je hozenej zápis úplně na začátku. Tam je ta jedna změna. Jukni k Shirovi ;) Layout je v poho

Strana:  1 2   další »