< návrat zpět

Diskuse


Téma: Neotevřu Galerii rss

Zaslal/a 11.1.2010 13:43

Zdravím,
po aktualizaci mi nejdou otevřít nějaké stránky, konkrétně galerie.
Po otevření se objeví naprosto čistá stránka.

nevíte někdo, kde je zakopanej pes?

Odkaz na stránky, zde: http://www.vasilu.cz/index.php?p=5

Zaslat odpověď >

#007184
Je pravda, že jsem měl u galerií udělanou možnost přidávat komentáře, ale to se přehráním na novější systém bohužel smazalo, doufám, že ještě někde vyhrabu návod, jak to udělat znovu.
#007185
Pokud bys to nenašel, tak pokud by se mi moc chtělo, tak bych musel znovu porovnat moje soubory z verze 7.4.1 a zjistit, co se kde měnilo, měl jsem tu úpravu aplikovanou také.
#007186
Tak jsem si to teď ještě zkontroloval, zda mi to funguje, a nefungovalo, ale už jsem si to opravil, takže mi to jede.
#007187
A mohl bys prosím napsat ty změny?
Kdyžtak bych musel vrátit změny na starší verzi, aby mi to běhalo.
#007191
Pokud se trochu vyznáš v PHP, tak není nic jednodušího než si vyrobit vlastní patch, tak jak jsem si ho vyráběl já, proto mi zůstala galerie a vše ostatní. Stačí na to editor Notepad++ (alt+d ukáže změny mezi dvěma soubory), vzít patch od Shiry a teď otevírat soubory, co jsou v patchu a soubory, co jsou v tvé původní verzi, změny z patche provést do původní verze, a tak si vyrobíš svoji verzi s původníma úpravama.

Jinak pokud bys to nezvládnul (trvalo mi to asi 5 hodin, mám tam více úprav, ale kolem 2 hodin bys to měl asi dát), tak se samozřejmě pokusím najít ty změny, ale nevím, zda to bude kompletní a hlavně nevím kdy, nemám čas. Kdyby nám tak Shira dal starou verzi webu, tak to máme vyřešené, ale takto....