< návrat zpět

Diskuse


Téma: Odhlášení - u mne také rss

Zaslal/a 1.4.2010 20:50

Dneska mi volala paní, které jsem dělala stránky http://www.asisabliss.ic.cz a také se jí deska celý den stávalo, že jí to po chvilce odhásí a nemohla pořádně nic uložit. Má to na té předchozí verzi tohoto systému a používá Explorer a Mozillu, u obojího jí to dělalo ... tak si myslím, že vyloženě prohlížečem to není ... mně se to samé dělo asi předevčírem na jiných stránkách a včera to bylo v podstatě v pořádku, dnes jsem to pořádně nezkoušela. Myslím, jesli nemají třeba nějaké výpadky na wz.cz (kde ty stránky jsou), nikdy předtím se to nestávalo, jinak nevím proč ... předpokládám, že nějaký "virus" by to asi nemohl být ? Doufám ...

Zaslat odpověď >

Strana:  1 2   další »
#008488
TAK JSEM TO ZKOUŠELA JEŠTĚ JÁ A OPRAVDU TO POŘÁD VYPADÁVÁ A NEJDE SKORO NIC ULOŽIT !!! UKLÁDALA JSEM 1 VĚTU 5X NEŽ SE TO POVEDLO .... 7
#008491
jj, pravda. Když upravuju něco v nastavení, nebo jenom některou ze sekcí tak to celkem maká, ale když se snažim přidat-upravit-smazat třeba článek tak mě to odhlašuje. Sem nějak přehlídl, protože sem se pokoušel přidávat článek až dneska. 6
#008494
Tak zjistete cim to je, me nic nenapada. Mi to funguje vsude normalne.
#008496
Chvilku to de, a pak zase ne. Nestačilo by vymazat jenom tu část která způsobuje to odhlašování z bezpečnostních důvodů? V kterym z .php je to uložený?
#008497
Ale předtím to fungovalo ... a kdo z vás má stránky ještě na wz.cz ? Já fakt začínám podezírat je ... u pipni.cz se mi to neděje !
#008498
řekl bych, že je to tím hostingem wz.cz protože oni mají starou verzi php, která pravděpodobně bude mít problém se zpracováním kódu sunlightu, takže tím to asi bude.
wz.cz a ic.cz jsou free hostingy opravdu na nic 5 sice jsou asi nejznámější, ale jsou mnohem lepší něž tyhle
#008499
Já mám hosting u Endory a ta používá novější verzi PHP takže mi to příde jako nepravděpodobný.
#008500
Jo tak pokud to je wztkem (nedivil bych se) tak mi tady nebrecte a poridte si nejaky webhosting co je webhosting na ne takovy des.
#008502
ale nadruhou stranu neříkám že to hostingem bejt nemůže. Za dobu co mám unich web sem uš několik problémů řešil.
#008503
jo já souhlasím s tím, že wz není tak dobrý, ale bohužel paní už to u nich měla (a obávám se, že takových lidí je a bude a pokud už hosting mají tak s tím už moc neudělám ) a ty druhý stránky mám zase já jako zkušební a taky je pravda, že webzdarma je nejznámější a nejpoužívanější ... jestli je chyba na jejich straně a pokud se to nezlepší, zeptám se jich na to, především se divím, že to do teď fungovalo dobře !

Strana:  1 2   další »