< návrat zpět

Diskuse


Téma: Spam - jak řešit rss

Zaslal/a 3.4.2010 10:52

Zdravim,
mam v Sl nekolik stovek uzivatelu, kteri se registrovali. Bohuzel, nekeri si nepreji zasilat hromadny email, chtel bych to vyresit tak, ze v mailu bych poslal URL (napr. deaktivace.php?=example@example.tld) a po kliknuti na ni by se v nastaveni uctu zmenilo "Zasilani hromadnyh emailu" na vypnuto.

Jak tedy na to, aby to bylo bezpecne a ungovalo to? V Mysql je 0 (vypnuto) nebo 1 (zapnuto), ale nevim jak v URL zobrazit email, na kterem je dany uzivatel prihlasen.

Resit tenhle problem tim, ze jim rict aby si to sami vypnuli v nastavení účtu nehci, jelikoz to nemá účinek. (Zkoušel jsem, lidi jsou liný).

Zaslat odpověď >

#008537
Kdyz si nepreji dostavat emaily tak jim je neposilej...
#008539
5 5
#008540
To není řešení. Jsou lidé, co ty maily chtějí.
#008545
Lidé, co ty maily chtějí, si zaškrtnou, že je chtějí...
#008550
Já sice nemám ani jednoho uživatele (krom sebe :D), ale myslím, že se to dá, když to tolik webů používá. Půjde to v Kurii??
#008556
Kdo chce dostavat novinky apod mailem, tak si to pri registraci nebo pozdeji v nastaveni uctu aktivuje. Kdyz si to nekdo deaktivuje, tak NECHCE, aby mu zadne takove veci chodily. Proto nechapu co tu resite. Ja kdybych nekde zaskrtnul, ze nechcu nic dostavat a pak by mi neco takoveho prislo, tak tam okamzite zrusim ucet nebo zmenim email na nejaky falesny, treba na spamhere@mailinator.com
#008561
V tom mailu bych posilal informaci jak zasilani zrusit.