< návrat zpět

Diskuse


Téma: Tiny Browser rss

Zaslal/a 6.8.2010 9:46

Chci se zeptat je tu někdo kdo používá server endora.cz a fungujemu Tiny Browser, já se totiž nemůžu pomoct. Kdekoliv jinde to nahraju tak to beží bez problému kromě Stránek které spravuju na Endoře. Je chyba u mně nebo na servru. Díky moc za odpověď 1 *

Zaslat odpověď >

#009664
Na Endore toho nebezi vice. Doporucuji odejit. Me se ani vubec nelibi to jejich upravovani index.php. Ted jsem zjistil ze tam nejde fce funimage_shrink_size()
#009666
Lol, ještě před pár týdnama tu lidi Endoru doporučovali, tak sem tam přešel a všechno OK. Mi řekni kam bych měl jít teď, když je endora tak špatná? 2 Nějáký jiný kvalitní freehosting, který po pár týdnech/měsících přestane být kvalitní?
#009668
Ty prosímtě mglaedre ...
Editor na Endoře chodí bez problému. Chyba je u Vás.
#009672
Musím se tu mglaedr a smetyho zastat, mám na endoře XXL a Tiny Browser mi tam nejede, přitom na ic.cz, jede ok...
#009674
Zajímavé že klasická verze šlape v pohodě. Zkuste si z administrace odstranit jquery script, beztak to "ruší".
#009675
Chci třílitrovýho Meďáka a zadara 6
Ne vážně, kupte si za dvě kila doménu, hosting za 30,- na měsíc a půjde tam všechnoa rychle. Pokud je člověk trochu šikovný a vytvoří dobrý obsah s velkou návštěvností tak prodá pár zpetných odkazů a zaplatí se mu to.
#009693
Podle mě je tam problém s tím že do patičky se vkládají ty reklamní odkazy. S jquery to nemá co dělat.
#009753
Taky hostuju na Endoře a jedu bez problémů. Potom co jsem tady dostal tip, tak jsem tam přesídlil. Koupil jsem si doménu za 239,- Kč, v administraci nahrál sunlight cms a vše jede bez problémů. Chyba je určitě u Vás. :)