Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2 3 4 5   další »

Po Vás, kluci, nic 1 Přemýšlet by měli zadavatelé dotazů a být konkrétní 10 A zvídal jsem spíše směrem k tomu dotyčnému 4

"Nebyl, nevíme o jaký wysiwyg jde 3"

Shiro, víš nejlíp sám, jak iritují nevyřešená témata 3 6 8

Pevně doufám, že se ozve ;)

Pro ostatní: Buďte prosím konkrétnější ;) V úvodu je cesta(např. www/upload/nazev_souboru.doc) správně, protože integruje soubor nahraný v uploadu přes souborového manažera, nikoliv přes editor ;) Možná lze potom jedině kopírovat celý dokument do vzhledu článku a jen dodat, že je kopírován, jak je, přímo v článku? 4

Sám jsem to už tak dělal při převodu z pdf do wordu a následně do článku 1

kluci, prosím, byl problém vyřešený a jak? 8 Díky 4

Zdravím, milí spolubojovníci :) , v podstatě souhlasím s tím, že někdy je pomalejší a důslednější vývoj lepší než vydávání jakýchsi post verzí každou chvilku :) Sice ano, má to smysl v tom případě, že se snadněji mohou nacházet chybné návaznosti a opravovat tak části kódu, ale ve finále se pak u takového systému podívejte na historii vydávání , to je potom jako špatný životopis, když co 14 dní až měsíc má vždy novou verzi... Zmatek v tom, o tom snad ani nemluvě. Někdy je prostě lepší vyvíjet pomalu, testovat pečlivě a zkoušet všelijaké situace ;) a nikde není psáno, že když například nepoprosi ten či onen méně zdatný zvědavec o composer složku mě či Jirku, golfina, že jej nemůže pro účely testnuti obdržet ;)

Čtu tady v diskusi, že někdo považuje za aktivní vývoj verzi tak často, až mi z toho tlak stoupl a koulel jsem očima, není možná ... Naopak ještě s Jirkou sháníme nápady na pluginy či vylepšení, co by se líbily, ať už pro klan weby, firemní stránky anebo pro webblogy, ticho po pěšině všude 6 To se pak tvoří složitě... Ono hlavně se o systému neví, protože sami uživatelé kolikrát chtějí vše naklikat a zde jde o drobek víc ;) Už za nimi musí být vidět práce a to každému nevoní, přesně jako práce rukama :D

Já Sunlight preferuju díky velikosti, jednoduchosti, původu - ryze český ;) Modifikovatelnost, či chcete-li využití pluginu se zde minimálně omezuje ;) a nejsem líný si hrát, aby to vypadalo ;)

:D koukám, že se budu muset dokopat k tomu udělat speciál balíček z Gitu s funkční instalací včetně composeru pro laiky ;) zkusím se prokousat časem a dohodneme se s Jirkou ;)

Takových různých rozšíření by se pár našlo, ale bohužel nemám čas se prohrabat cca 60 weby co kde mám, nehledě na to, že to většinou bylo na míru danému webu, takže by to asi nebylo moc uni.
Jvale, pokud máš nějaký seznam, můžu se podívat kolem a využít váš, jež sem tam mám ;) zvláště, pokud jste používali nějaký pseudonym ;) pak prostě tipnu a uvidím, nebo můžu slušně a přesto cíleně jako fanda Sunu obeslat stávající majitele stránek a necháme se překvapit ;)
holding: hádám, že jsme na tom teď všichni stejně ;) :D já spíš ty noční teď a k tomu od neděle večer do pátku večer :D

Na obdobné téma se mi nakonec ozval jiný uživatel, jehož jméno nechám skryto ;) na jeho vlastní žádost, ale postup je stejný a doporučuji všem ;) aktualizace na poslední aktuální verzi je nutná, ne jen možná! Popravdě se pak nebudu těmito problémy chtít zabývat ani já a popravdě, pokud Váš webhosting vyšší verzi jednoduše nepodporuje, ale platíte tam dost, pravděpodobně sypete do kasičky bez návratu a zřejmě je nutné zauvazovat nad změnou poskytovatele. Je to téměř to samé, jako by jste si nechali v počítači kupříkladu velice žádaný a aktuální antivir Avast free ve verzi 6 oproti nejnovější 8.5. nejen že je jiné grafické prostředí, jádro i specifika, do kterých jako běžní uživatelé nevidíme, on je upravený vnitřně natolik šikovné, aby nebyl tak snadno napaden jako v té verzi 6 ;) totéž s ohledem na vývoj platí právě i pro OPP, Javu, CSS, PHP a hlavně v souhrnu právě pro Sunlight 8 myslete na to prosím a jak jsem již psal, není problém poradit s úpravou, důležité je mít aktuální verzi 10
S pozdravem všem Marty 10

Potvrzuji názor Jirky, popravdě moc nepochopím, proč lpite na starších verzích a spíš se většina nedopta jen na možnosti úpravy přesně toho, co tam potřebujete zase upravit ;) systémy se neustále vyvíjejí, postupy staré 2 i více let již dnes mohou mít jiný, šikovnější, přehlednější zápis ;)
Na verzi jsem se ptal záměrně, hned bych doporučil aktualizaci na poslední verzi a od ní řešil případné problémy ;)

Ahoj, nepíšeš ani adresu stránek, ani verzi Sunlight, ale ve většině hostingů se dá nastavit verze PHP a pak vše funguje, snížil bych verzi PHP a zkoušel, kdy naskočí ;) Už jsem něco podobného řešil ;)

Petr_T: Ahoj, jsem tu až po delší době, ale pokud chceš, písni představu názvu webu na osahani 8 a já Ti ji instalnu ;) údaje na free doménu 3.radu (tvujweb.jecool.net) Ti samozřejmě včetně hesla pošlu, osobně na tento účel pouzivam www.endora.cz ;) šikovný a vždy mi vyšlo vstříc, pokud něco nešlo, ví, že jsem hraboš a rád si hraju, admin pan Fackovec nikdy nezklamal ;)
Nebude to sice hned, zítra mám volno, pak jsem celodenně na krámě a pak zas volno-specialni směny, ale nebojím se toho ;) a Ty si zkusíš co to jde ;)

Kdyžtak napiš ;) s pozdravem
Marty9xxxx

Kde se co překrývá s čím? Mám to stejně a vše mi přijde ok ;) Fakt tu jako bug další uživatel řeší, že to nemá dle lajny? :D
Pokud to snad dotyčného uživatele natolik irituje, podívám se velice rád na jeho vlastní css specifikaci vzhledu administrace ;)

Jirka Daněk: Samozřejmě ten obyčejný, tam je to ok ;) Proto jsem se divil, že to někomu zlobí :D

Zdravím, opět nechci prudit, ale na hostingu www.endora.cz na serveru slonice vše ok, právě píši osobní blog a odkazy fungují, jak mají, zvýrazním, kliknu, doplním, uložím a jede ;)
Podotýkám, že řeším editor v aktuální verzi 7-5-5 ;)

Ilka: vítám Tě opět v aktivitě u nás :D Troufalý dotaz nijak znevažující Tvou šikovnost, ale napíšeš si určitě vždy texty jež má být odkazem, zvýrazníš a poté klikneš na "vytvořit / upravit odkaz", že? Jinak jedinou možností je opět přehrát plugin daného wysiwyg editoru ;)

Jvale, sowda zřejmě myslí právě tento modul a vzhled taky jak jej máš na těch příkladných stránkách a dvě stránky jsou dle mě dvě místa, z nichz bude odkazovat, není snad problém z jednoho webu udělat základní a z druhého odkázat na první, ne? 10 samozřejmě tak, aby se to tam přesně zobrazilo jako na příkladu ;)


Strana:  1 2 3 4 5   další »