< návrat zpět

Diskuse


Téma: zaheslování rss

Zaslal/a 21.7.2011 11:18

Ahoj lidi. Mám jeden dotaz, třeba to někdo někdy řešil. Budu dělat na sunlightu galerii lidí, které jsem fotil. Pod každou galerii chci pak dát odkaz, kde si ten dotyčný model, může své fotografie všechny stáhnout najednou zabalené v zipu či raru bez vodoznaku. Ale tento odkaz bych chtěl zabezpečit přístupovým jménem a heslem. Protože se jedná o dost lidí, tak bude uživatel a heslo u každého jiné. Nechci to dělat formou registrovaných členů, aby si pak mohl každý po přihlášení stáhnout co chce i od druhého, když bych to dal jako neveřejnou stránku, ale pouze jen to své. Nemáte někdo takový script jak zaheslovat odkaz a nebo udělat různé zaheslované stránky? jednou jsme jeden měl, ale šlo to lehce obejít. Díky za pomoc.

Zaslat odpověď >

#011688
Zkus http://www.smetka.net/hcm-modul-zaheslovani-stranky-jednorazovym-heslem-sunlight-cms-7.4.x.a102.html ale obejít se dá dnes cokoliv, nejlepší by bylo dát heslo přímo do zipu a majiteli jej říct, i když nevím jestli to v PHP řešit lze.
#011689
super díky, to by mi mohlo určitě pomoct, mě jde hlavně o to, aby si to nemohl stáhnout jen tak někdo, pak to ještě zahesluju v zipu nějakým 16ti místným kodem a snad to nikdo jen tak neprolomí, díky mooc
#011690
:-) zrovna nedávno jsem teoreticky připravovat stránky fotografa se zákaznickou sekcí a celkem doporučuji ten smetyho kód, jinak šlo by to i přes registrace, jen bys musel pokaždé tvořit i vlastní skupinu s vlastním levelem. Jinak u dlouhodobějších modelů jsem pak chtěl na jejich "stránce" i miniformulář (zobrazuje se jen pokud jsem přihlášený jako admin) z kterého bych jim hned posílal upozornění na nové věci (formulář opět od smetyho)
#011693
Pokud by bylo heslo v zipu, tak si mysli ze ten HCM modul nemusite davat, alezalezi na vas.
#022137
Odkaz
http://www.smetka.net/hcm-modul-zaheslovani-stranky-jednorazovym-heslem-sunlight-cms-7.4.x.a102.html
není funkční a rád bych ho použil, nemůžete ho opravit
#022138
Nechci tě zklamat, ale ten web už dlouho nefunguje a fungovat asi nebude. Obsah na tom webu býval tak před 10 roky, dnes by šlo udělat plno věcí jinak a lépe...

Co bys přesně potřeboval?