< návrat zpět

Diskuse


Téma: Primární kontakt rss

Zaslal/a 17.3.2023 18:50

Ahoj Jirko, tady Golfin. Já se nedokáži přihlásit pod s vým účtem na tyto stránky. Nevím proč tomu tak je. A není to jediý případ, kdy to nejde. Na jiné weby to taky nejde. Byl jsem pod hackerským útokem, který byl velmi rozsáhlý. Jirko, potřeboval bych s Tebou mluvit. Jak to lze udělat? Starý acc na discordu jsem smazal, nový bych Ti rád poslal, ale nevím jak.

**************

Prosím, nereagujte, mimo Jirky. Nevíte co za tím stojí a nevíte co to obnáší. Pokud máte radu, budiž, ale nepřehánějte to. Berte ohledy na toto téma.

Zaslat odpověď >

#022682
Napiš mi email. Třeba na "dev(zavinac)jdanek.eu". připiš tam něco z naší společné dřívější konverzace. 10
#022683
Ahoj Golfine,preventivně: webazantmarty(zavinac)gmail(dut)com ,
Stalo se mi to taky a v minulém roce jsem objevil dokonce trojana, nejen jeho, díky online scanu přes nod32 ;) , aktuálně jsem reinstaloval všechno, začal využívat uzamknutého správce hesel a webů, využívám složitější hesla, kromě toho reinstall systémů naplno a ještě k tomu změna v řádu 100+ hesel na složitější vůči prolomení kódu kromě těch, kde to bylo jen zkušebně ;)
Discord na mě ti může poslat i Jirka, budeme rádi, když se opět přidáš 1
Jednoznačná ochrana existuje v podobě složitých hesel, správce těchto hesel nezávisle na prohlížeči či systému a jednoznačně, jednou za určitou dobu změna ;)
Drž se a kdyby, mail víš 10